Aktuální akce
středa 21. srpna 2019
SPIDER-MAN: DALEKO OD DOMOVA
10:05 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
ZELENÁ KNIHA
14:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
PŘES PRSTY DÁMSKÁ JÍZDA
20:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
The Offspring
21:00 BVV, Brno
The Offspring
URBAN ULTIMATE
23:00 Roxy, Praha
čtvrtek 22. srpna 2019
Paul Kalkbrenner
21:00 Žluté lázně, Praha
Paul Kalkbrenner
KRVAVÁ NEVĚSTA
21:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
DEFINITION HOUSE
23:00 Roxy, Praha
pátek 23. srpna 2019
Hrady CZ
12:00 Bouzov, BOUZOV
Anna K., Aneta Langerová, Arakain & Lucie Bílá, Dymytry, Harlej, Jelen, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Michal Hrůza, Mirai, Mydy Rabycad, No Name, Poletíme?, PSH, Rybičky 48, Sto zvířat, The Agony, Trautenberk, Visací zámek, Wohnout, Elis Mraz, Eliška Buociková
Mácháč 2019

21:00 Máchovo jezero, Doksy
ANNA
21:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
REFRESHMENT
23:00 Roxy, Praha
sobota 24. srpna 2019
Hrady CZ
12:00 Bouzov, BOUZOV
Anna K., Aneta Langerová, Arakain & Lucie Bílá, Dymytry, Harlej, Jelen, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Michal Hrůza, Mirai, Mydy Rabycad, No Name, Poletíme?, PSH, Rybičky 48, Sto zvířat, The Agony, Trautenberk, Visací zámek, Wohnout, Elis Mraz, Eliška Buociková
Mácháč 2019

21:00 Máchovo jezero, Doksy
JMSN

21:00 Lucerna - Music Bar, Praha
JMSN

SUNSPHERE
23:00 Roxy, Praha
neděle 25. srpna 2019
SUNDANCE
23:00 Roxy, Praha
Reklama. Chcete ji také?

Podpořte svoji NEZISKOVKU ROKU!

Stačí šlápnout do pedálů! Slavnostní předání prestižních ocenění proběhne 28. listopadu v Divadle Archa.
Přidat na Facebook
Čtvrtý ročník nezávislého ocenění NEZISKOVKA ROKU pro neziskové organizace spěje do finále. Vyhlášení vítězů všech kategorií proběhne 28. listopadu v Divadle Archa.

Cena se uděluje stejně jako v předchozích ročnících ve třech kategoriích – malá, střední a velká organizace. Zvláštní pozornost je věnována Ceně veřejnosti, o jejímž vítězi mohl rozhodnout každý hlasováním na stránkách www.neziskovkaroku.cz (hlasování končilo 21. 11.).

Poslední šance, jak v letošním ročníku podpořit „svoji neziskovku“, bude odpoledne 28. 11. mezi 16:00 a 19:00 hod., tedy v den slavnostního vyhlášení. V pasáži před Divadlem Archa v Praze bude umístěn speciální rotoped charitativní akce

Nadace ČEZ – Pomáhej pohybem, kde může každý „odšlapat“ svůj vlastní příspěvek putující na konto letošní vítězné neziskovky v Ceně veřejnosti.

Ocenění NEZISKOVKA ROKU je jeden z nejvhodnějších způsobů, jak zviditelnit profesionálně řízené neziskovky, představit příklady dobré praxe ostatním a ukázat na kvalitu jejich práce.

Pro všechny zájemce bude přímý přenos z udílení letošních cen NEZISKOVKA ROKU streamován prostřednictvím kanálu YouTube ZDE:

http://www.youtube.com/channel/UCChbF1sIy8I3vbwA-4PabMA

„ Pro neziskové organizace je možnost přihlásit se do NEZISKOVKY ROKU výbornou příležitostí, jak otestovat vlastní silné, ale i slabé stránky a najít cestu ke zlepšení. Mnohdy je pro neziskovky opravdu obtížné získávat zpětnou vazbu,“ říká za Nadaci rozvoje občanské společnosti (NROS) její ředitelka Hana Šilhánová. A dodává: „ Práce neziskových organizací je pro naši společnost nenahraditelná a víc než potřebná. Jsme velice rádi, že můžeme již čtvrtým rokem vyhlásit v rámci galavečera ty nejlépe ohodnocené, které získají ocenění NEZISKOVKA ROKU v kategoriích malá, střední a velká neziskovka. Budou tak inspirací a pozitivním příkladem pro další. Zatímco v hlavních třech kategoriích rozhodují o vítězné organizaci odborníci, ve speciální kategorii Cena veřejnosti 2016 usilují semifinalisté o sympatie veřejnosti. Novinkou v této kategorii je podpora Nadace ČEZ, díky které si vítěz Ceny veřejnosti odnese i finanční odměnu.“

Prestižní ceny pro profesionálně vedené neziskové organizace uděluje Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) společně s partnery ocenění, a to na základě vlastní vyvinuté metodiky „Zdravého organizačního řízení“©.

Ocenění NEZISKOVKA ROKU 2016 podporují: Skupina ČEZ, KPMG Česká republika, Česká spořitelna, Putt PD, Nadace Preciosa a Nadace Neziskovky.cz Mediálním partnerem ocenění je Česká televize.

Slavnostní ceremoniál předávání ocenění NEZISKOVKA ROKU se koná v předvečer Dne dárců, který společně iniciují Nadace rozvoje občanské společnosti a Fórum dárců jako vhodnou a potřebnou příležitost pro oslavu a podporu dárcovství v České republice. Další informace na www.dendarcu.cz od 24. 11.

Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS)
Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) existuje již dvacet tři let a patří mezi stabilní neziskové organizace v České republice. Jejím posláním je rozvíjet občanskou společnost a český neziskový sektor.

Od svého založení úspěšně podpořila více než 6 000 projektů částkou přesahující 1,8 miliardy korun. Nadační příspěvky poskytuje z grantových programů pocházejících ze zdrojů Evropského hospodářského prostoru, ale i z individuálních či firemních zdrojů.

Mezi veřejnosti nejznámější aktivity NROS patří sbírkový projekt Pomozte dětem, který nadace před 18 lety založila společně s Českou televizí.

Děkujeme za vaši podporu, vaše Nadace rozvoje občanské společnosti NROS.

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 24. 11. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Podpořte svoji NEZISKOVKU ROKU! . Vychytané.cz. [Online] 24. 11. 2016. [Citace: 21. 8. 2019.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10869. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Podporte-svoji-NEZISKOVKU-ROKU!-
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2019
Vaše IP: 34.204.169.76
Serverový čas: středa 21. srpna 2019 14:30