Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

SharkaSs má venku nový singl a klip ,,Proč to tak cítím jenom já"

Po jarním debutovém E.P. 2016, jež uvedl úspěšný klip ke skladbě Plusy a mínusy, přichází na sklonku roku SharkaSs se zbrusu novou písní! Song, který dostal název Proč to tak cítím jenom já, doprovází citlivý a jemný videoklip v režii Tomáš Krejčího.
Přidat na Facebook
Novou skladbu můžete slyšet také naživo mimo jiné v rámci aktuálního turné kapely Eddie Stoilow, na jehož vybraných zastávkách SharkaSs vystupuje v roli speciálního hosta.

"Naším záměrem bylo jednoduše, ale zároveň citlivě ztvárnit můj vztah k přírodě a mojí vděčnost za to, že jsem její součástí, stejně jako to, že v přírodě má vše svůj daný řád, daný cyklus a vše je v dokonalé rovnováze," přibližuje SharkaSs klip, který povedeně dokresluje nový singl pojednávající "o vztahu mezi dvěma lidmi, ve kterém hraje roli můj příběh. Také jde o vztah mezi mnou, lidmi a bohem, o vztah člověka k životu a ke změně."

Singl, jenž je dle slov SharkaSs předzvěstí na příští rok chystaného debutového alba, uslyší v živém provedení ve středu 16. listopadu návštěvníci koncertu Eddie Stoilow v ostravském klubu Garage. Tam, stejně jako v pátek 18. listopadu v Rakovníku se SharkaSs za doprovodu bubeníka Vojty Stolína představí coby speciální host."Šlape to! S Eddie se známe už delší dobu, když jsem vystupovala na jejich koncertě v Lucerně a moc mě těší, že si s nim můžu zahrát i na aktuálním turné. Jsou výborná kapela," komentuje SharkaSs společná vystoupení.

Nejsou to ale zdaleka jediné koncerty SharkaSs. Minulý týden zahrála například na Čelákovickém YouTube festu či v Brně v rámci festivalu Mezipatra a další akce jsou v jednání. Aktuální info o nadcházejících událostech a aktuálních novinkách najdete na jejím oficiálním Facebookovém profilu zde: www.facebook.com/RapperkaSharkaSs

Dodal: Lukáš Kadeřábek
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 15. 11. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. SharkaSs má venku nový singl a klip ,,Proč to tak cítím jenom já". Vychytané.cz. [Online] 15. 11. 2016. [Citace: 16. 5. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10843. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/SharkaSs-ma-venku-novy-singl-a-klip-,,Proc-to-tak-citim-jenom-ja_
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.215.77.12
Serverový čas: pondělí 16. května 2022 10:02