Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Napětí a humor - 2 autorky a 2 skvělé knihy z nakladatelství DOMINO

Nakladatelství DOMINO přichází s dalším titulem od C. L. Taylor, autorky čtenáři velmi oblíbeného psychothrilleru Lež.
Přidat na Facebook
Kniha s prostým názvem NEHODA přináší další znepokojivý a mrazivý příběh, který je opět skvělou sondou do lidské psychiky: Dcera Sue Jacksonové vstoupila pod kola jedoucího autobusu. Nehoda? Co ji k tomu vedlo a na jaká temná tajemství vlastní minulosti její matka při svém pátrání narazí? Mistrně propracované situace a odhalování děsivých skutečností nenechají čtenáře chvíli v klidu...

NEHODA , C. L. Taylor

Zavírat oči před vlastní minulostí je spolehlivý způsob, jak si zatemnit budoucnost.

Sue Jacksonová setrvávala dlouhá léta v domnění, že má dokonalou rodinu. Z omylu ji vyvede tragická událost: její dospívající dcera Charlotta vědomě vstoupí před jedoucí autobus. Dívka skončí v kómatu a její matka pochopí, že až doposud zavírala oči před temnou realitou. A že je načase, aby té realitě začala čelit. Sue se snaží zjistit, co dceru přimělo k tak zoufalému činu. Probírá se detaily Charlottina života, noří se stále hlouběji do dívčina soukromí… a pak v jejím deníku narazí na děsivý záznam.

Teprve po jeho přečtení se Sue opravdu ocitá v pekle. Z lidí, které měla dříve ráda, se postupně stávají nepřátelé, kterým nedůvěřuje. A ona sama v sobě sbírá odhodlání, aby se dokázala vrátit do vlastní minulosti, kterou v sobě dávno pohřbila. Tolik na ty dávné hrůzy chtěla zapomenout! Zapomenout ale nemůže. Nesmí. Protože pokud chce své dceři pomoci, musí z paměti vylovit všechny přízraky z minulosti. Jedině tak zjistí, odkud Charlottě hrozí největší nebezpečí. A možná dokonce zjistí, že největším nebezpečím je pro svou dceru ona sama…

Z originálu The Accident přeložila Zuzana Pernicová.

Také si dovolujeme připomenout, že už je tomu skoro rok, co vyšel jeden z nejúspěšnějších titulů nakladatelství DOMINO – kniha KAFE A CIGÁRKO inspirovaná blogem herečky Marie Doležalové.

Při této příležitosti složila Vladivojna La Chia píseň s názvem Kafe a cigárko, jež byla za pomocí skvělých ilustrací Honzy Hofmana a grafického umu Kateřiny Coufalové přetvořena v opravdu povedený videoklip.

Na tento nový videoklip ke knize KAFE A CIGÁRKO se můžete podívat zdeListopadové novinky z nakladatelství DOMINO:

TŘPYTNÝ DVŮR, Richelle Mead, edice Young Adult & Fantasy - Úvodní díl nové epické série od Richelle Mead!

NEHODA , C. L. Taylor, edice Napětí - Zavírat oči před vlastní minulostí je spolehlivý způsob, jak si zatemnit budoucnost.

KONCOVÁ HRA, Raymond Khoury, edice Napětí - Kdo chce odhalit černé praktiky tajných služeb, jako by sám nad sebou vynesl rozsudek smrti.

TŘI DÁMY NA ZHUBNUTÍ, Lucy Diamond, edice Romantika - Občas podlehneme klamu, že zhubnutí je lék na všechny naše problémy. Občas se tento klam ukáže být pravdou.

PŘEBĚHLÍK, Michael Connelly, edice Napětí - Harry Bosch přechází na temnou stranu práva. Ale ve všech ostatních ohledech zůstává stejně zarputilý a samorostlý, jako byl dřív.Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 8. 11. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Napětí a humor - 2 autorky a 2 skvělé knihy z nakladatelství DOMINO. Vychytané.cz. [Online] 8. 11. 2016. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10805. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Napeti-a-humor---2-autorky-a-2-skvele-knihy-z-nakladatelstvi-DOMINO
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 14:43