Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Beats for Love je nejoblíbenější festival v Česku

Beats for Love je nejoblíbenější festival v Česku. Ovládl anketu BestCOOLfest a získal zasloužené zlato
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Beats for Love 2017
středa 5. července 2017 17:00
(konec +- čtvrtek 6. července 2017 02:00)
Dolní Vítkovice
Ostrava (CZ)
Beats for Love je podle hudebních fanoušků absolutní jedničkou mezi českými festivaly. Ve třetím ročníku respektované ankety BestCOOLfest si jej zvolily desetitisíce lidí. Po loňském stříbře letos Beats for Love vybojoval zlatou příčku a porazil tak konkurenty zvučných jmen jako Let It Roll, nebo Rock For Churchill.
Největší festival taneční hudby v srdci Evropy zabodoval díky vydařené dramaturgii a nabitému programu plného světových i domácích hvězd, které vystoupily na rekordních šestnácti pódiích. Fanouškům učarovalo taky světově unikátní prostředí industriálních Dolních Vítkovic, které umožnilo účinkujícím předvést svou show třeba na náměstí pod monumentální vysokou pecí, nebo v někdejší koksovně. Nechyběl ani pestrý doprovodný program, který návštěvníkům nabídl rozmanité aktivity od letů vrtulníkem, přes charitativní projekty, až po barvitá vystoupení zahraničních performerů.

„Jsme velmi překvapeni a zároveň nadšeni z vítězství v anketě BestCOOLfest. Po loňském druhém místě je pro nás letošní vítězství znamením, že jdeme tím správným směrem. Tato anketa je hlasováním fanoušků a návštěvníků festivalů a tím pádem si tohoto umístění moc vážíme. Zároveň je to velký závazek do příštích let, kdy budeme chtít festival Beats for Love ještě více zlepšovat a posouvat kupředu, aby se u nás všichni fanoušci a návštěvníci cítili co nejlépe a my tak naplnili jejich očekávání. Mockrát děkujeme všem hlasujícím za jejich podporu a zároveň gratulujeme kamarádům a kolegům z Let It Roll a Rock for Churchill za jejich krásné umístění," řekl za vítězný festival Beats for Love jeho zakladatel a ředitel Kamil Rudolf.

Nejlepší festival roku 2016 volili hudební fanoušci prostřednictvím webové stránky www.bestCOOLfest.cz, kde od začátku července do půlky září lidé hlasovali pro svůj oblíbený letní festival. Hlavní cenou byla originální trofej ve tvaru skleněné koule. Anketa proběhla už potřetí, těší se oblibě nejen u návštěvníků, ale i u pořadatelů festivalů.

Tým B4L
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 26. 10. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Beats for Love je nejoblíbenější festival v Česku. Vychytané.cz. [Online] 26. 10. 2016. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10773. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Beats-for-Love-je-nejoblibenejsi-festival-v-Cesku
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.068s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.94.86
Serverový čas: středa 6. července 2022 23:49