Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Just Dance Night je za dveřmi!

Mydy Rabycad zve v pondělí na velkou show do Lucerna Music Baru
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Just Dance Night
pondělí 24. října 2016 21:00
(konec +- úterý 25. října 2016 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Mydy Rabycad zvou v pondělí 24. října do Lucerna Music Baru na tradiční podzimní koncert na závěr své festivalové sezóny. Po osmé hodině se zde rozjede Just Dance Night, dlouhá party, na kterou kapela přizvala svoji dechovou sekci a připravila velkolepou podívanou. Roztančenou atmosféru večera, pojmenovaného po nedávno vydaném singlu a videoklipu Just Dance Night, podpoří jeden z nejlepších pražských partymakerů DJ N'zym, jehož pojetí radosti ze hry a originální interakce s publikem jsou kapele velmi blízké. Afterparty pak rozjede DJ Tommy Weed, současně bubeník a hudební producent Mydy Rabycad Tomáš Konůpka a večer završí blízký kreativní spolupracovník kapely DJ Risto Sokolovski, který má pro tuto příležitost připravený speciální taneční set. Před měsícem se Mydy Rabycad přihlásili s novým singlem i klipem Just Dance, po kterém je pondělní večer pojmenován.

Více informací na www.facebook.com/events/165692127206829/. Vstupenky jsou v předprodeji v ceně od 230 Kč, více informací o vstupenkách na https://www.musicbar.cz/program/mydy-rabycad-4/.

Letošní festivalová sezóna byla pro Mydy Rabycad opravdu vydařená a se svými fanoušky mají co oslavovat. Sklidili úspěch v Jižní Koreji, zaujali na ikonickém Glastonbury Festivalu v Británii, v Německu, Dánsku, Francii i Turecku. „S Mydy jsme projeli řadu míst po celém světě, ale doma je doma. V Lucerně se každoročně potkáváme nejen s fanoušky, ale i s rodinami, přáteli a se všemi dalšími, kdo při nás stáli nejen v našich začátcích, ale i dnes,” říká Žofie s respektem a dodává: “Toho si moc vážíme, a právě proto má pro nás pondělní koncert velkou váhu. Šíleně se těšíme!”

Mydy Rabycad letos opět zdatně čeřili hladiny hudebních řek u nás i v zahraničí a letos se poprvé vydali i za daleká moře a oceány: Na jaře zaznamenali velký ohlas na dvou festivalech v Jižní Koreji a v srpnu a září si připsali famózní úspěchy na Porto Latino Festivalu na Korsice a Nilüfer Müzik Festivalu v turecké Burse. Zlomovým momentem kariéry byl pro Mydy Rabycad samozřejmě koncert na legendárním festivalu v britském Glastonbury a pozitivně hodnotí také účast na historicky prvním českém samostatném showcase koncertu v londýnském klubu The Forge. Za čest si považují mladí muzikanti příležitost zahrát 5. října na Václavském náměstí na akci připomínající nedožité osmdesátiny Václava Havla.

Po pondělní show Just Dance Night Mydy Rabycad kromě několika koncertů v předvánočním čase, čeká práce na novém albu, včetně několikadenního natáčení v berlínském Red Bull Studiu. Klip Just Dance natočil režisér Vladimír Jedlička s kameramanem Janem J. Filipem. Mastering skladby obstaral John Davis z londýnských Metropolis Studios, jehož schopností využili předtím například The Prodigy, U2, Primal Scream, Led Zeppelin, Blur nebo Florence & The Machine. Premiéru měl klip i v britských médiích.


Průběžně aktualizovaný kalendář koncertů Mydy Rabycad je online zde. Informace, vlastní komentáře členů kapely, zábavné i dobrodružné momentky z cest a zákulisí najdete také na kapelním Facebooku, Twitteru a také na Instagramu. Videa ze studií i pódií jsou samozřejmě na youtube.

Dodala: Silvie Marková
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 23. 10. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Just Dance Night je za dveřmi! . Vychytané.cz. [Online] 23. 10. 2016. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10765. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Just-Dance-Night-je-za-dvermi!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.96.43
Serverový čas: středa 6. července 2022 02:10