Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Zpěvačka pro více účelů

Pražská kapela Pankix (indie rock) včera představila v exkluzivní online premiéře na Rock&Pop klip k singlu Víceúčelová. Jedná se o první ochutnávku z nové desky s názvem V tabletách, která vyjde v lednu.
Přidat na Facebook
Pankix mají na svém kontě dvě řadová alba, vítězství v několika hudebních soutěžích a stovky odehraných koncertů. Typické jsou pro ně energické a chytlavé kytarovky okořeněné elektrickými houslemi a samply. A přesně taková je i Víceúčelová.

„Je to písnička o nevěře, nechtěli jsme ale, aby vyznívala nějak depresivně, proto je klip trochu odlehčený. Odehrává se na zastávce, kde po prohýřené noci čekám na autobus s pestrou směsicí lidí, od starého pána přes punkerku až po jeptišky. A postupně si s nimi vyměňuju role, jsem prostě víceúčelová,“ přibližuje frontmanka kapely Sany.

„Natáčení bylo super, užili jsme si ho. Celý štáb a všichni herci byli výborní, obzvlášť si ale vážíme výkonu pana Valenty, který ani v 83 letech neměl problém před kamerou zatančit. Uvidíte sami,“ doplňuje Sany. Klip kapela pokřtila minulý týden v pražském Crossu. Jeho kmotrem se stal zpěvák kapely Lety Mimo Lukáš "Looky" Klofec.

Vydání nové desky V tabletách podpořili fanoušci kapely prostřednictvím crowdfundingové sbírky. Oproti předchozímu albu jsou všechny texty v češtině. Pankix spojili síly s producentem Jiřím Burianem (Republic of Two, Kapitán Demo), v současné době finišují nahrávku a výsledek představí počátkem příštího roku.
Klip k vidění zde:Dodala: Martina Jablanovská
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 21. 10. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Zpěvačka pro více účelů. Vychytané.cz. [Online] 21. 10. 2016. [Citace: 2. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10756. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zpevacka-pro-vice-ucelu
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.133.27
Serverový čas: sobota 2. července 2022 01:15