Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Celebrations For Friends - DJs Jack Barham (London)

Tuto sobotu 17.5. ve zlínském Musiclandu máte možnost vžít do londýnské taneční scény. Na programu je další díl party Celebration For Friends a tentokrát pořadatelé vsadili na hudební styl electro, progressive a breaks. Hlavním hostem večera bude DJ z Velké Británie přímo z kolébky taneční muziky z Londýna - DJ JACK BARHAM..
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Celebration For Friends
sobota 17. května 2008 21:00
(konec +- neděle 18. května 2008 04:00)
MusicLand Live
Zlín (CZ)
Jako DJ vynikl Jack především v průběhu posledního roku. S hostováním všude po světě, rozsáhlém hraní v Londýně a na Ibize, včetně hraní v klubu Yes v Číně, byl Jack horkým objevem pro rok 2007. Hrál v takových prestižních britských klubech jako je London's The Cross a Pacha, a na October date u Ministry Of Sound. Jeho sety kombinují mnoho žánrů, všechny dovedně mixuje s profesionální precizností, až vytváří ohromné výsledky. Tento elegantní DJ, dělá vždy svou práci přímo na dějišti, přizpůsobuje se davu a podle toho adaptuje svůj set k vytvoření maximálního prožitku návštěvníků. S plánováním vydání desky pro rok 2008 musel Jack odmítnout další bookingy, aby se konečně mohl dostat do studia a pracovat na jeho vlastních výtvorech, které jsou již netrpělivě očekávány.

Poslední neobyčejně hektické roky Jacka Barhama doslova nakoply vzhůru ke slávě. Tento rok se mu nabídky jenom hrnuly, a to především díky tomu, že se přestěhoval do Londýna, kde se na něj sesypala spousta nabídek ke hraní. Jeho vystoupení se sety v Overdose (Norwich), Licked at Indigo (Londýn), D * tached (Lowestoft), poté Electric Boogaloo s the Stanton Warriors, atd. plnila program jen do konce března. Jako další letos plánuje Jack udržovat jeho mezinárodní kampaň se sety na Ibize a v Irsku pro Elev-8. Pro tento rok se tedy této stoupající hvězdě house hudby už nemůže dařit lépe.

Resident:
Elev-8 (Norwich)
Unique Music (Norwich)
Throb (London)
Electric Boogaloo (London)

Radia: HouseFM
UnknownFM
Future Underground (Future Radio)Dále na párty vystoupí samozřejmě resident party DJ MILHAUS, který společně působil půl roku s Jackem a DJ Tutou v čínském klubu YES, kde si společně vytvořili spousty fanoušků. Celou akci doplní DJ PAOLO.

LINE UP:
21:00 - Start
22:00 - MILHAUS
01:00 - JACK BARHAM
03:00 - PAOLO

Zdroj: Clublife (TZ)
majkl
(Michal Gaja)
pátek 16. 5. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. Celebrations For Friends - DJs Jack Barham (London). Vychytané.cz. [Online] 16. 5. 2008. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1075. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Celebrations-For-Friends---DJs-Jack-Barham-(London)
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.081s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 07:47