Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kniha: Přinutí podivný tvor dvanáctiletého Roba číst?

Dozvíte se z nové knihy PŘÍŠERKA Z KUMBÁLU.
Přidat na Facebook
Říjnové tituly nakladatelství MOBA jsou doslova pro celou rodinu: vyrazit můžete s pastelkami za houbami, do francouzské Bretaně v romantickém příběhu PŘÍSTAV NADĚJE, v historických románech do 6. (ZEMĚ BARBARŮ ) nebo 17. století (SANTINI ), do irského Dublinu 50. let minulého století v novém krimi románu Benjamina Blacka SVATÝ PŘÍKAZ , okolo světa s fenomenálním spisovatelem Anthony Doerrem a SBĚRATEL MUŠLÍ , netradičně do současnosti s Vlastimilem Vondruškou a jeho BREVIÁŘem POZITIVNÍ ANARCHIE nebo vyřešit zapeklité kriminální případy v dalších třech titulech výjimečné edice Původní česká detektivka.

Víte, jak vypadá kříženec Williho Wonky a Frankensteina? Dvanáctiletý Rob Wonkensteina jednoho dne objevil ve svém kumbálu, kde končí všechen jeho nepořádek včetně knih, které mu kupují rodiče ve snaze, že se z něj stane vášnivý čtenář. Wonkenstein se zjevil se z ničeho nic, jako by vypadl z těch nenáviděných knih, a Robův život dostal opravdu velký spád. A kdo ví, třeba ho nakonec přinutí i ke čtení...Příběh PŘÍŠERKA Z KUMBÁLU napsal americký spisovatel Obert Skye a z originálu The Creature from My Closet Wonkenstein do češtiny přeložila Martina Buchlová.PŘÍSTAV NADĚJE spisovatelky Niny George je již její druhou knihou v češtině (prvním byl Levandulový pokoj). Děj romantického příběhu nás zavede na bretaňské pobřeží, kam se rozhodla hlavní hrdinka odjet po nevydařené sebevraždě. V tamním bistru ji omylem považují za toužebně očekávanou kuchařku, a protože vaření je to, co shodou okolností doopravdy umí, rozhodne se svůj odchod z tohoto světa ještě o den odložit. A pak ještě o jeden a ještě o den... Je snad okouzlující přístav na konci světa místem, které jí bylo odjakživa určeno?

Z originálu Die Mondspielerin přeložila Dagmar Hoangová.S pastelkami za úlovkem můžete vyrazit s RELAXAČNÍ OMALOVÁNKY NEJEN PRO HOUBAŘE Blanky Cízlerové, kde naleznete zde nejen nepřeberné množství hub všech druhů, ale i nádherné lesní motivy.

Říjnové novinky z nakladatelství MOBA:
BREVIÁŘ POZITIVNÍ ANARCHIE, Vlastimil Vondruška, mimo edice – tisková konference k této knize se bude konat 25. 10. v 10:30 v kavárně kina Lucerna na Václavském náměstí v Praze.
SBĚRATEL MUŠLÍ, Anthony Doerr, světový bestseller
SVATÝ PŘÍKAZ, Benjamin Black, světová krimi odehrávající se v 50. letech minulého století v irském Dublinu
SANTINI, Jaroslava Černá, historický román - dramatický životní příběh geniálního umělce Jana Blažeje Santiniho - Aichla
ZEMĚ BARBARŮ, Otomar Dvořák, historický román odehrávající se v temném 6. století n. l. začíná příchodem prince Hildigise z kmene Langobardů, neprávem obviněného z vraždy, hledajícím útočiště u Slovanů.
PŘÍŠERKA Z KUMBÁLU, Ober Skye, pro děti
PŘÍSTAV NADĚJE, Nina George, společenský román
RELAXAČNÍ OMALOVÁNKY NEJEN PRO HOUBAŘE, Blanka Cízlerová
KDO JINÉMU JÁMU KOPÁ… SÁM DO MANŽELSTVÍ PADÁ, Alena Jakoubková, ženský román
RUKAVIČKY SMRTI, B. M. Horská, edice Původní česká detektivka
POSLOUCHEJ TOHO S PISTOLÍ, Ladislav Beran, edice Původní česká detektivka
SYNDROM ODUMŘELÉ DUŠE, Roman Cílek, edice Původní česká detektivkaDodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 7. 10. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Kniha: Přinutí podivný tvor dvanáctiletého Roba číst?. Vychytané.cz. [Online] 7. 10. 2016. [Citace: 8. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10711. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kniha:-Prinuti-podivny-tvor-dvanactileteho-Roba-cist?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.232.31.206
Serverový čas: středa 8. února 2023 12:13