Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Elektroswingová hvězda Caro Emerald míří do brněnského Sono Centra

Živelná a energická zpěvačka Caro Emerald, která je často korunována královnou elektroswingu, vystoupí 21. října v brněnském Sono Centru.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Caro Emerald
pátek 21. října 2016 20:00
(konec +- sobota 22. října 2016 03:00)
Sono Music Club
Brno (CZ)
Její rafinovaná směs swingu a tanečního jazzu, potkávajících tango i latinu, ska, funk i hip hop, dokázala v rodném Holandsku položit na lopatky i Michaela Jacksona: Debutové album Deleted Scenes from the Cutting Room Floor překonalo letitý rekord jeho Thrilleru a vydrželo na čele prodeje v Holandsku plných 27 týdnů. Úspěch odstartoval velkou kariéru evropského formátu. Suverénní zpěv a sex appeal charismatické zpěvačky, hudba, která staví most mezi minulým stoletím a současností, elektronika, skvělí instrumentalisté a atmosféra filmů z 30. a 40. let či pařížských kabaretů, jsou zárukou mimořádného zážitku. Caro Emerald letos s úspěchem vystoupila na Colours of Ostrava a nyní ji mají možnost vidět a slyšet nejen elektroswingoví fandové na prvním plnohodnotném sólovém koncertě u nás.Caro Emerald vystoupí v Brně v Sono Centru v pátek 21. října od 20 hodin, vstupenky v ceně od 490 Kč jsou v předprodeji v recepci hotelu Sono Centrum, v prodejně Indies Brno a v prodejní síti GoOut.

Caro Emerald, občanským jménem Caroline Esmeralda van der Leeuw, se narodila 26. dubna 1981 v Amsterdamu. V roce 2005 dokončila studia jazzového zpěvu na amsterdamské konzervatoři, její šťastná chvíle však nastala až o dva roky později.

Holandští producenti David Schneurs a Jan Van Wieringen ji tehdy požádali o nazpívání demo nahrávky s jejich skladbou Bac It Up. Jedno uvedení skladby v lokální holandské TV vyvolalo explozi zájmua jednoduché video začalo vytáčet čítače na Youtube k nevídaným hodnotám. První album Deleted Scenes From The Cutting Room Floor trhalo v roce 2010 rekordy na domácí scéně a vystřelilo zpěvačku a její preducentsko-muzikantské kolegyrovnou do světa, platinový a zlatý titul sbíralo také v Polsku, Velké Británii, Německu, Rakousku a Švýcarsku. Zatímco debutový počin spojovala atmosféra filmů 40. let, druhé album The Shocking Miss Emerald z roku 2013 provází vůně, barvy a tóny stylotvorné Paříže minulého století. Řada skladeb interpretky a jejího týmu zaujala audiovizuální tvůrce, a tak se často objevují ve filmech, televizních pořadech i reklamách. V současné době pracují všichni na novém albu.


Odkazy:
www.caroemerald.com
http://youtu.be/74LXx0wSqMI

Dodala: Silvie Marková
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 5. 10. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Elektroswingová hvězda Caro Emerald míří do brněnského Sono Centra. Vychytané.cz. [Online] 5. 10. 2016. [Citace: 9. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10705. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Elektroswingova-hvezda-Caro-Emerald-miri-do-brnenskeho-Sono-Centra
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.078s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.230.154
Serverový čas: čtvrtek 9. února 2023 13:18