Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Mecca Night v Metru 30. května 2008!!

Mecca je klub, který je dnes plným právem považován za perlu nejen pražské klubové scény, ale je i jediným místem v České republice, kde můžete každý měsíc slyšet ty nejlepší DJ´s naší planety na nocích slavných světových klubů. A právě Mecca Night můžete zažít koncem května v klubu Metro ve Zlíně! Lupeny do soutěže? Máme! V článku ;)
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Mecca Night
pátek 30. května 2008 21:00
(konec +- sobota 31. května 2008 04:00)
Metro
Zlín (CZ)

Díky skvělé produkci tohoto klubu jste zde mohli vidět Djs jako Tiesto, Roger Sanchez, Lisa Loud, Oliver, Lee Dagger, Darren Emeron, Judge Jules a samozřejmě celou českou špičku. Mecca pořádá pravidelně prestižní noci jako například Ministry Of Sound, Hed Kandi, Home Of La Troya Ibiza. Velkému zájmu a oblibě se těší i její vlastní noci, které jsou považovány za základy přažské klubové scény. Je snad u nás kluber, který ještě neslyšel názvy jako Meccamix, Opera House, Vibe, Selectro nebo Soulcream? Ptáte-li se čím je ještě Mecca tak vyjímečná, naskýtají se hned další odpovědi – je to její interiér, který je srovnatelný se standardem nejlepších světových klubů, zvukový systém špičkové kvality a profesionální přístup k návštěvníkům a samozřejmě k produkci.

Mecca vydává také svůj vlastní magazín – který je k dispozici zdarma v klubu a slouží jako dokonalý průvodce programem tohoto klubu. Pokud chcete alespoň nahlédnout a okusit příchuť skvělých akcí, můžete si stáhnout aktuální číslo na www.mecca-magazine.cz zcela zdarma.

Mecca Night je poslední dosud nepředstavenou částí seriálu exklusivních klubových nocí, které ve spolupráci s nejlepšími českými kluby a agenturou Xperience Production připravuje zlínský klub Metro. Tajemství tohoto chybějícího článku bude odhaleno na konci května – přesně v pátek 30.5. od 21.00 hodin. A na co že se to můžete těšit? Samozřejmě na jednoho s rezidentů klubu Mecca – DJ Lafayetta, jehož noc Opera House je jednou z nejoblíbenějších tamních nocí. DJ Lafayette je důležitou postavou klubové scény u nás. Jeho energické sety plné strhujících vokálů a breaků dostanou každého! Dívky ale jistě i svými úsměvy, kterými rozhodně nešetří. Sekundovat mu bude skvělý resident klubu Magic café Přerov – DJ 100upa. Aby toho nebylo málo, připravilo pro vás Metro i vystoupení bongomena, sexy tanečnic a dokonce houslisty! Samozřejmostí na akci tohoto typu budou i originální dekorace a promo CD zdarma pro všechny. Mecca Night ve zlínském Metru je akcí, na které byste neměli rozhodně chybět.

Dodáme již pouze upozornění, že vzhledem k velmi omezené kapacitě klubu Metro doporučujeme zakoupit vstupenky v předprodeji – denně od 15 hodin v klubu Metro. Pro ty, kteří se chystají do Metra z větší dálky doporučujeme provést rezervaci vstupenek na adrese info@xpp.cz nebo info@metro-zlin.cz
Pokud se zaregistrujete na webových stránkách klubu – www.metro-zlin.cz, budete automaticky zařazeni do slosování o volné vstupenky nejen na Mecca Night, ale i na další akce, které pro vás klub Metro připravuje.

Těšíme se na Vás!

A tady máte soutěž o 10 lupenů!


.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 7. 5. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Mecca Night v Metru 30. května 2008!!. Vychytané.cz. [Online] 7. 5. 2008. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1070. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Mecca-Night-v-Metru-30.-kvetna-2008!!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 06:24