Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Barbora Poláková vyráží na první samostatné turné

Loňský debut už je platinový a právě vychází na LP!
Přidat na Facebook
Laureátka dvou cen Anděl Barbora Poláková se po veleúspěšné letní festivalové jízdě chystá na své vůbec první samostatné turné po českých klubech. Koncertní šňůra dostala název Kdo je tady víc než ty tour 2016 a čítá celkem 20 koncertů, v jejichž rámci Barbora představí fanouškům napříč republikou svůj loňský eponymní debut, který právě vychází na LP! Během turné se fanoušci mohou těšit také na další verze klipu Generace od pěti střihačů pěti různých generací.

“Na svou první tour se moc těším. Důležitý je pro mě, že mám kolem sebe lidi, který mám ráda, obdivuju každýho pro jeho talent a těším se na ně. Máme za sebou asi 25 koncertů přes léto a před sebou dalších 20 do prosince, tak budu móc ráda, když to se mnou na Vánoce nesekne,” komentuje Poláková nadcházející sérii koncertů, která startuje už tento čtvrtek 6. 10. v Písku a jejíž ohlas mezi fanoušky jen potvrzuje stále rostoucí popularitu oblíbené herečky a zpěvačky.Vždyť například pražský Lucerna Music Bar hlásil vyprodáno po necelých třech týdnech od zahájení předprodeje a ti, na které se nedostalo se vstupenkami, se tak mohou těšit z přidaného druhého koncertu, jenž proběhne tamtéž 2. listopadu. A podobně velký zájem je dle informací od pořadatelů i o koncerty mimopražské (kompletní výčet všech koncertů turné najdete v přiložené tiskové zprávě).

Polákové se ale nedaří jen koncertně. Její loňský eponymní debut, za který byla na březnových křtech v Malostranské besedě oceněna Zlatou deskou Supraphonu, je nyní už dokonce platinový a klip k úvodnímu singlu Nafrněná má již téměř osmnáct a půl milionu zhlédnutí, což je v rámci českých hudebních videoklipů ojedinělý počin.

Ojedinělý je ale také koncept druhého klipu z loňského debutu, který vznikl na píseň Generace, a čtvrt roku po svém premiérovém uvedení se nyní dočká dalších verzí v podání střihačů různých generací. Jako první představí svou verzi dvacátnice Magdalena Kochová. Během podzimu se pak dočkáme dalších čtyř hraných verzí a k tomu jedné animované.

Co se turné týče, je nadmíru jasné, že to bude pro jeho návštěvníky rozhodně zážitek. Leccos se dá ostatně odtušit, pokud jste zažili některé z letních festivalových vystoupení i z toho, jak sama Poláková komentuje to, co fanoušky na koncertech čeká: "Užiješ si večer plný energie, radosti, neradosti i rafinované nafrněnosti. A hlavně! Dozvíš se, že nikdo tady není víc než ty... A možná dojde i na nějaký to překvápko…"

Dodal: Lukáš Kadeřábek
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 5. 10. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Barbora Poláková vyráží na první samostatné turné. Vychytané.cz. [Online] 5. 10. 2016. [Citace: 22. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10697. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Barbora-Polakova-vyrazi-na-prvni-samostatne-turne
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.6.58
Serverový čas: středa 22. března 2023 07:53