Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Katku Knechtovou čeká nabitý podzim

Připravuje nový singl, album i ojedinělý koncert!
Přidat na Facebook
Katka Knechtová celé léto koncertovala a moc odpočinku na ní nečeká ani v následujících měsících. Horký podzim odstartuje vydáním nové písně FEA. Ta se coby bonusový singl objeví na připravovaném albu s názvem Premeny, kterým tato skvělá zpěvačka a skladatelka uzavře další kapitolu osobního i uměleckého života. Všechny skladby z připravovaného alba plus největší hity své dvacetileté kariéry představí během jedinečného koncertu v pražské Hybernii v únoru příštího roku, a to ve speciální orchestrální úpravě!

Zpěvačka a skladatelka Katarína Knechtová neustále překvapuje. Po tom, co minulý rok vypustila do éteru nové písně, které dobyly domácí rádiové hitparády, opět pracuje na plné obrátky. Podzim přivítá vydáním nového singlu s tajemným názvem FEA, který bude i na připravovaném albu.

„Album, které dostalo název Premeny, v podstatě uzavře další významnou kapitolu mého života. Bude obsahovat písně mapující mou dvacetiletou hudební cestu, ty ale budou v nových aranžích pro kapelu a malý orchestr. Díky nim má album jiný, intimnější a emotivnější rozměr,“ říká Katka Knechtová.Sympatická umělkyně, která celé léto pilně koncertovala a vystupovala na nejrůznějších festivalech a open air akcích, využila prázdninové měsíce také ke studiové práci na materiálu pro nové album a skládání písní. Ty spolu s největšími hity její kariéry zazní i naživo na ojedinělém koncertě v pražské Hybernii v únoru příštího roku.

„Na speciálním koncertě v Hybernii zahrají mimo mé stálé kapely i hosté, zazpívám si tam v doprovodu malého orchestru, který hostuje i na albu Premeny. Je to opravdu výjimečný projekt, který se vzhledem k náročnosti už nebude opakovat. Zkoušky dávají tušit, že půjde asi o největší zážitek mé dosavadní hudební kariéry,“ uzavírá Katarína Knechtová.
KONTAKT
www.katarinaknechtova.com
Facebook Katarína Knechtová

Dodala: Alice Titzová
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 4. 10. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Katku Knechtovou čeká nabitý podzim. Vychytané.cz. [Online] 4. 10. 2016. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10694. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Katku-Knechtovou-ceka-nabity-podzim
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.116s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.138.35
Serverový čas: sobota 4. února 2023 07:11