Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zapoj se i ty a ukaž něco nevídaného! Ukaž, co umíš!

Již po čtvrté tanečník a cvičitel fitness – Charles Burton – pořádá ve Zlíně show s názvem Ukaž, co umíš! Jedná se o přehlídku talentů, na kterou se může přihlásit úplně každý. 6. května! ;) Víc v článku.
Přidat na Facebook
Charles Burton není ve světě tanečních show a fitness žádným nováčkem. Za dobu svého působení ve Zlíně získal na svých fitness hodinách mnoho příznivců. Tento mezinárodně uznávaný tanečník a cvičitel je také pořadatelem přehlídky talentů Ukaž, co umíš!, která se již po čtvrté bude konat ve středu 7. května od 17 hodin v Masters of Rock Café na zlínském Čepkově. „Bude to velká show, na kterou účastníci ani návštěvníci jen tak nezapomenou. Charles je prostě showman, který umí vykouzlit skvělou atmosféru“, s úsměvem podotkla jedna z organizátorek projektu Jitka Alexová.

Cílem projektu je dát možnost, všem lidem ve všech věkových kategoriích, ukázat svůj talent, ať už pohybový, pěvecký, básnický, herecký či jakýkoli jiný. K hlavním kategoriím se řadí Zlato v hrdle a Tělo v pohybu. K dalším paří například alternativní kategorie, jejíž náplň se odvíjí od kreativity účastníků. Další kategorie vzniknou až podle přihlášených účastníků. Šestičlenná porota vybere z každé kategorie jednoho vítěze, který získá hodnotné ceny. Nakonec bude také vyhlášen absolutní vítěz celé přehlídky. „Myšlenka této soutěže vzešla z Londýna, kde má již dlouhou tradici. Tady ve Zlíně ovšem žádná taková soutěž nebyla a já jsem věděl, jak je v Londýně úspěšná. Tak mě napadlo, že bych něco podobného mohl zorganizovat i tady. Myslím si, že je to dobrý způsob, jak ukázat, že ve vás něco je“, říká iniciátor projektu Charles Burton.

Přihlášky jsou k dostání na základních a středních školách, v MC Donald´s na náměstí Míru a v elektronické podobě na internetových stránkách www.charlesbfit.com. Uzávěrka přihlášek je do 6. května.

Rok od roku prestiž a známost této soutěže stoupá, což dokládá každoroční navýšení počtu účastníků. V loňském roce soutěžilo 90 soutěžících, kteří byli rozděleni do pěti kategorií. Celkem přišlo přehlídku shlédnout na 200 návštěvníků.

Přehlídka talentů Ukaž, co umíš!
Kdy? Ve středu 7. května 2008
Kde? V Masters of Rock Café na zlínském Čepkově
Od kolika? Od 17 hodin

Vstupné pro návštěvníky: 50 Kč, vstup pro děti do 6 let zdarma
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 6. 5. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Zapoj se i ty a ukaž něco nevídaného! Ukaž, co umíš!. Vychytané.cz. [Online] 6. 5. 2008. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1069. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zapoj-se-i-ty-a-ukaz-neco-nevidaneho!-Ukaz,-co-umis!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 19:42