Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Talentu Mikolase Josefa nelze nevěřit

Potvrzuje to i v novince „Believe“.

Přidat na Facebook
Po letním singlu „Free“, s nímž Mikolas Josef doslova vystřelil napříč tuzemskými rádii a médii a dosáhl až na čtvrtou pozici mezi domácími interprety v žebříčku TOP 100 českých rádií, přichází s očekávanou novinkou „Believe“. Skladbou, v níž se znovu snoubí trendy světové
pop music, preciznost a především neobyčejný talent dvacetiletého interpreta. 

Když na podzim roku 2015 vydal ve vlastním nákladu píseň „Hands Bloody“, doprovázenou atraktivně zpracovaným klipem, který zároveň režíroval a produkoval, vlna zájmu o jeho tvorbu se začala teprve zdvihat a opírala se o jinakost v porovnání s typicky českými produkcemi, zejména pak o „zahraniční zvuk“ a z něho plynoucí a pro řadu posluchačů překvapivý fakt, že jde o domácího umělce.

Druhý singl „Free“ opět s výpravným videoklipem dosáhl téměř 700 000 zhlédnutí prostřednictvím YouTube a byl zařazen do celoplošných rádií (vítěz v Evropa 2 Music Chart v červenci 2016), což pro nezávislého interpreta představovalo mimořádný úspěch. Nyní po roce od svého oficiálního vstupu do showbusinessu přichází v pořadí s třetím singlem „Believe“, koprodukovaným rakouským producentem a studiovým inženýrem Nikodemem Milewskim, jehož projekty jsou spojeny se jmény jako Julian Perretta, Möwe nebo německým DJ a producentem Felixem Jahnem. Jen v minulém roce dosáhl na první pozici v německých rádiích se singly jako „Ain‘t Nobody“, „Stimme“ nebo „Supergirl“.
Zkušenost pracovat s podobnou osobností je nepřenositelná a zejména osobní kontakt byl jeden z důvodů, proč Mikolas upřednostnil nahrávání a mixování nahrávky v Evropě (Praha-Studio Soundevice, Vídeň) a nikoli v USA, kde prvotně několik producentů projevilo zájem. K volbě Nikodema Mikolas dodává: „Už jen samotná spolupráce s Nikodemem je pro mě velkým úspěchem. Neskutečně mě naučil a je čest nahrávat ve studiu, kudy denně chodí interpreti světového formátu. To, že si vybral se mnou pracovat a věří mi, beru jako zodpovědnost.”Sympatie obou umělců se projevily záhy a připravují se další spolupráce. Sám koproducent to shrnuje krátce a výstižně: Spolupráci s Mikym jsem si užíval. Je to talentovaný muzikant a čeká ho slibná budoucnost.“


„Believe“ doprovází lyric video, vytvořené Mikolasem a jehož cover art pochází z dílny světově uznávaného a mnohonásobně oceňovaného fotografa Martina Stranky (http://www.martinstranka.com). V průběhu října pak hlavní protagonista odcestuje na Island, kde bude probíhat natáčení klipu, jehož premiéra proběhne na přelomu října a listopadu 2016.

Dodal: Vít Sekvard
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 1. 10. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Talentu Mikolase Josefa nelze nevěřit. Vychytané.cz. [Online] 1. 10. 2016. [Citace: 1. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10681. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Talentu-Mikolase-Josefa-nelze-neverit
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.119.61
Serverový čas: středa 1. února 2023 11:10