Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Na Nouvelle Prague míří Kongos

Kongos s megahitem Come With Me Now a novým albem přijedou na Nouvelle Prague
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Nouvelle Prague 2106
pátek 4. listopadu 2016 21:00
(konec +- sobota 5. listopadu 2016 04:00)
Praha
Praha (CZ)
Bratři Kongos—Johnny, Jesse, Dylan a Danny—mají hudbu v krvi. Jejich otec John Kongos bodoval v sedmdesátých letech se svými hity v hitparádách a jeho synové hráli na hudební nástroje od malička. V roce 2014 započala kariéru Kongos písnička “Come With Me Now” z desky Lunatic. Skladba získala  RIAA double-platinu za prodeje přesahující 2 miliony. Písnička byla na #1 na Alternative Radio celkem pět týdnů, což znamenalo nejvyšší vzestup nahrávky nové kapely v historii. Písnička zazněla v The Expendables 3, Universal Studios, Dodge Ram, Samsung Galaxy, American Idol, The Originals, MTV Movie Awards, HBO, FX, CNN, NBC Sports, ESPN, NFL, WWE, PlayStation 4 a dalších pořadech.  Videoklip má přes 53 miliónů shlédnutí. Kapela vystoupila v Late Night With Seth Meyers, Jimmy Kimmel LIVE!, The Today Show a dostalo se jí příznivé kritiky od Rolling Stone, USA Today a dalších médií.

Po dvou úspěšných letech koncertování, které následovaly vydání jejich průlomového alba Lunatic v roce 2014  se Kongos koncem roku 2015 vrátili domů s plnými hlavami nápadů. Členové kapely nahráli každý své demonahrávky a sešli se pak ve svém studiu Tokoloshe Studio v Phoenixu v Arizoně, kde bydlí. Podělili se o své nápady a dosáhli tématické jednoty, která se stala základem alba Egomaniac.

Po červnovém vydání svého netrpělivě očekávaného třetího alba Egomaniac Kongos rozšířili svůj podzimní koncertní kalendář roku 2016 o několik dalších koncertů, které následují jejich samostatné severoamerické turné a jedním z nich je i vystoupení na letošním showcasovém festivalu Nouvelle Prague, který se uskuteční ve dnech 4.-5.listopadu 2016 v areálu smíchovského pivovaru Staropramen.

Egomaniac obsahuje 13 nových skladeb, které sahají od bluesově laděné “I Don’t Mind” s tahací harmonikou, která se stala hitem jejich koncertů k elektronické “Autocorrect” a epické skladbě “Look At Me.” Jejich druhý singl z alba “The World Would Run Better” má krásnou mrazivou melodii, která se hodí k tématu Egomaniac. Video k singlu “Take It From Me.” našlo inspiraci v NBA Jam a má již na kontě 2 miliony zhlédnutí na YouTube/VEVO. Kongos opět přicházejí se svým specifickým soundem a rozšiřují hudební hranice svým výbušným novým albem Egomaniac.


Dvoudenní vstupenky na Nouvelle Prague je možné koupit za 200,- Kč, jednodenní za 115,- Kč zde: http://nouvelleprague.com/showcase-vstupenky/?lang=cs.

Delegátské pasy na dvoudenní konferenci v hodnotě 1.600,- Kč je možné koupit zde: http://nouvelleprague.com/delegatske-pasy/?lang=cs

Více info:
www.nouvelleprague.com
www.facebook.com/nouvelleprague
www.kongos.com
www.facebook.com/kongos
www.twitter.com/kongos
www.youtube.com/kongosmusic
www.instagram/kongosmusic

Generálním partnerem Nouvelle Prague je Staropramen.
Pořádáno za finanční podpory Ministerstva kultury České republiky.

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 30. 9. 2016 15:00
Chovancová, Michaela. 2016. Na Nouvelle Prague míří Kongos. Vychytané.cz. [Online] 30. 9. 2016. [Citace: 8. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10676. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-Nouvelle-Prague-miri-Kongos
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.232.31.206
Serverový čas: středa 8. února 2023 12:17