Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Oblíbené autorské projekty Adély Stodolové se vrací

MUŽI, ŽENY a FÉNIX budou k vidění na pražských scénách během podzimu.
Přidat na Facebook
Produkční společnost STK THEATRE CONCEPT, kterou zastřešují Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský (známí jako SKUTR) a Adéla Stodolová se vrací zpět s nejoblíbenějšími projekty.

Diváci se mohou těšit na znovuzrození FÉNIXe, který zaletí zpět 18. října do Venuše ve Švehlovce, kde si odbyl v červnu premiéru. V režii Adély Stodolové se vrací na jeviště Zuzana Stavná, Renáta Martinová, Veronika Kohútová, Linda Caridad Fernandez Saez, Jindřich Panský a Jaroslav Ondruš. FÉNIX - ohnivý bájný pták, který se jednou za pět set let znovu zrodí z popela. A je tu stařec a dívka a chlapec, muž a žena, život končící a věčný začátek. V popelavém kruhu se rodí vášeň a umírá moudrost. Více informací naleznete na http://www.stkconcept.cz/hra/fenix.Vstupenky na představení Fénix zakoupíte v předprodejní síti GOOUT.

Jak žijí v dnešním světě ŽENY? Co dělají, když je toho na ně moc? Zavařují. S lukem v ruce, šípem za pasem a švestkami v batohu vyráží 3 ženy na cestu krajinou svých vzpomínek lemovanou gumovými zvířátky, lustrem s peříčky, totemem vlasů a šťavnatou dužinou švestek. Občas zahlédnou na obzoru muže, kteří je za hranicí čekají. O tom je představení ŽENY, do kterého Adéla Laštovková obsadila Danu Batulkovou, Zuzku Stavnou, Renatu Martinovou, Jakuba Gottwalda, Ondřeje Nosálka a Jara Ondruše. ŽENY přitančí 8. října do Divadla v Dlouhé. Informace o představení naleznete zde: http://www.stkconcept.cz/hra/zeny.

MUŽI. Jak si v dnešní době žijí MUŽI? Není toho na ně někdy moc? Když se v mužích probudí zvířata, volání smečky se nedá odolat. Šest mužů se vydává na cestu do divočiny, aby našli odpovědi na ty nejniternější otázky. Vyrovnávají se tam se svými problémy a především sami se sebou. Stagnace, potlačená agrese, homosexualita, víra nebo nepřítomný otec… Pořád je co řešit. Přitom jen fakt, že se muž stane otcem, je důvod k tomu být na sebe hrdý. Přestaňme se tak konečně koukat na muže s předsudky, které nám vštěpuje naše společnost. Divadelní představení na pomezí mnoha žánrů je inspirováno skutečnými příběhy mužů.Více informací naleznete na: http://www.stkconcept.cz/hra/muzi. MUŽI: Aleš Bílík, Jakub Folvarečný, Jaroslav Ondruš, Ondřej Nosálek, Petr Vaněk vedeni Adélou Laštovkovou vtrhnou do Divadla v Dlouhé 11. listopadu.

Vstupenky na představení ŽENY a MUŽI lze zakoupit v předprodeji Divadla v Dlouhé - http://www.divadlovdlouhe.cz/.

Projekty vznikly za podpory MHMP, MK ČR.

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 30. 9. 2016 16:00
Chovancová, Michaela. 2016. Oblíbené autorské projekty Adély Stodolové se vrací. Vychytané.cz. [Online] 30. 9. 2016. [Citace: 22. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10674. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Oblibene-autorske-projekty-Adely-Stodolove-se-vraci
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.6.58
Serverový čas: středa 22. března 2023 06:39