Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Říjnová Stardust Night v Paláci Akropolis

První říjnový pátek se v pražském Paláci Akropolis odehraje další vydání legendární klubové noci Stardust Night.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Stardust Night
pátek 7. října 2016 22:00
(konec +- sobota 8. října 2016 05:00)
Palác Akropolis
Praha (CZ)
Po prázdninové pauze nám v září organizátoři této akce přichystali speciální UK edici, kde se představila zvučná jména britské house music. I v říjnu se však Stardust Night dočká něčeho speciálního.

Říjnová Stardust Night bude patřit drum´n´bassovému labelu BNC Express, který právě tuto legendární klubovou noc spojil se svojí oficiální label night. BNC Express je italský label zaměřující se především na drum´n´bass. Založil jej DJ Promenade, který se zde také představí jako hlavní hvězda večera. Dále se fanoušci svižných zlámaných beatů mohou těšit na pražský projekt Furious Freak, za nímž stojí DJs Bonduel, Dollo, Hayppa a Avenues. Fanoušky řízného drum´n´bassu potom jistě potěší vystoupení polského duaOne Way, v jejichž repertoáru najdeme jak svižný jump up, tak i řízné a nekompromisní neuro. Dalším z headlinerů bude český DJ s italskými kořeny P.no z Drum Affection, který jistě vytáhne nějaké ty deepové klasiky. Celý večer odstartuje liquid funk setem DJ Stanjah z Techno.cz, kterého svým krásným zpěvem doprovodí talentovaná vokalistka MC Witty ze slavného dívčího uskupení BasSistaz.

Samozřejmě nebude chybět ani house stage, kde se nyní představí rezidentní DJové Studia54, a to ve složení Jumper, P-Jay,Wulky a Zendi. Veselé house rytmy všech subžánrů jistě roztančí nejednoho návštěvníka, a navíc na tomto pódiu bude probíhat oslava narozenin, takže musí být každému jasné, že bude opravdu veselo.

Devětaosmdesáté vydání Stardust Night se odehraje 7. října od 22:00. Vstupné činí rovných šedesát korun českých, přičemž osoby něžnějšího pohlaví mají do půlnoci vstup zcela zdarma.

Dodal: Honza Prach
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 30. 9. 2016 18:00
Chovancová, Michaela. 2016. Říjnová Stardust Night v Paláci Akropolis. Vychytané.cz. [Online] 30. 9. 2016. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10673. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Řijnova-Stardust-Night-v-Palaci-Akropolis
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 17:06