Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vychutnat si noční život na tom správném místě

Palác Akropolis je dobrou volbou nejen díky spojenectví ziskového sektoru s neziskovým, ale i díky samotnému kouzlu, které jeho originální prostory nabízejí.
Přidat na Facebook
Už od samého začátku provází toto místo něco VÍC. K jeho podobě přivedl architekta Rudolfa V. Svobodu sen: „Sen o podivném domě, v jehož různorodých prostorách bych našel skvělou hudbu, divadlo, výtvarné umění. Kam bych chodil na schůzky, na pivo, s přáteli tančit a bavit se do rána. Kde by se prodávaly věci, které jinde nejsou k dostání, a kde by se potkávali lidé, kteří jinde nejsou k potkání.“ 
Dodnes je Akropolis označován za LABYRINT KULTURNÍHO DĚNÍ, neboť nabízí opravdu pestrou škálu zábavy díky hudebním, divadelním a výtvarným projektům. Ať už máte chuť na výstavu, divadlo, festival, koncert nebo něco dobrého na zub ve výborné kavárně nebo restauraci (které jsou otevřeny až do pozdních hodin) zde je to správné místo! Přijďte se podívat, zdali se sen architekta Rudolfa V. Svobody splnil a jestli pomáhá plnit sny i ostatním.

Noční život na pomoc dennímu

Dobrý klub nabízí dobré pivo, lahodné drinky, chytlavou muziku, příjemné prostory včetně tanečního parketu, vizuální dekorace a tým pracovitých a kreativních lidí. Skvělý klub nabízí ale ještě něco navíc… Chcete udělat něco pro sebe a zároveň pro druhé? Přijďte se pobavit do PALÁCE AKROPOLIS! Z každé páteční vstupenky STARDUST Night putuje 5 Kč do nadace ŽIVOT DĚTEM, jejíž poslání je pomoc nemocným a handicapovaným a dětem. Ačkoli se Stardust nachází na hranici underground hudební scény, dbá o atmosféru a své hosty velice pečlivě. Můžete se například těšit na více jak osm interpretů za noc, což nejen uspokojí i ty nejmlsnější „sluchové pohárky“, ale udrží to akci (a hosty) svěží od začátku až do konce. Hraje se na dvou stages, na jedné house music kombinovaná s živým vystoupením např. trumpetisty nebo saxofinosty a na druhé rap music nebo dnb společně s MCs.

A jak do Akráče? Rozhodně ho neminete! Tento monumentální dům se nachází kousek od jedné z nepřehlédnutelných pražských dominant: Žižkovského vysílače, nejvyššího stabilního bodu ve městě, na rohu ulice Kubelíkova 15/48/27.

Více informací o akci Stardust Night: http://www.facebook.com/events/1787395248216652/

Dodala: 

Iva Preislerová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 30. 9. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Vychutnat si noční život na tom správném místě. Vychytané.cz. [Online] 30. 9. 2016. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10672. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vychutnat-si-nocni-zivot-na-tom-spravnem-miste
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.081s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 16:20