Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Mydy Rabycad vypouští do světa píseň a videoklip Just Dance

V listopadu míří do Lucerna Music Baru
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Just Dance Night
pondělí 24. října 2016 21:00
(konec +- úterý 25. října 2016 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Mydy Rabycad se hlásí s novinkou Just Dance, která oficiálně vychází 23. září a společně s novým videoklipem vyráží do světa. Singl Just Dance navazuje tam, kde skončilo poslední album Glamtronic, a ukazuje, jakým směrem se budou ubírat další kroky této kapely. Zábavný, chytlavý ale přitom propracovaný a inteligentní electropop s řadou odkazu na různé retro styly.Kapela se po famózní letní sezóně, která začala v Glastonbury a vyvrcholila na festivalu Porto Latino na Korsice či nevídaným úspěchem na Nilüfer Müzik Festivalu v Turecku, vydává příští týden do londýnského renomovaného klubu The Forge. Zde vystoupí společně s brněnskými Ghost of You na akci Fresh Czech prezentující agentům i médiím úspěšné české hudebníky. O pár týdnů později 24. října pak Mydy Rabycad vtrhnou s razancí sobě vlastní do domácího Lucerna Music Baru se show Just Dance Night.

Klip Just Dance natočil režisér Vladimír Jedlička s kameramanem Janem J. Filipem. Mastering skladby obstaral John Davis z londýnských Metropolis Studios, jehož schopností využili předtím například The Prodigy, U2, Primal Scream, Led Zeppelin, Blur nebo Florence & The Machine. Premiéru má dnes klip i v britských médiích.

Po úspěšném loňském albu Glamtronic začalo být okolo mladé elektropové kapely velmi živo. Za novým albem do studia se chystají Mydy Rabycad až příští rok a tak se zpěvačka Žofie Dařbujánová a její spoluhráči rozhodli zveřejnit jednu novou písničku již nyní a navrch přidat i videoklip. Muzikanti přiznávají: „Je to odraz naší hudební cesty i nejdůležitějších momentů v životě kapely. Je to píseň o vytrvalosti, stejně jako o umění žít pro každý okamžik života, těšit se z toho co přijde. Chceme jí všechny vybídnout, aby se nikdy nebáli divných pohledů nebo posměchu a tvořili své písně, obrazy, básně, prostě šli si za svým. Neváhejte: Just Dance!“

Kapela chystá tradičně velký podzimní koncert v Lucerna Music Baru, který pod příznačným názvem Just Dance Night proběhne 24. října. „Letošní léto byl pro nás jeden velký a neskutečný kolotoč festivalů, cestování, setkávání a zážitků,” říká zpěvačka Žofie Dařbujánová a s úsměvem dodává: „Ale žádná únava se nekoná, už se těšíme a do Lucerna Music Baru chystáme další překvapení.”

Klip a singl Just Dance má v těchto dnech premiéru i v britských médiích, což není náhoda. Již v úterý 27. září zamíří Mydy Rabycad společně s nadějnou mladou brněnskou kapelou Ghost of You do Londýna, aby společně vystoupili v renomovaném klubu The Forge v Camdenu. „Po řadě koncertů kapel na showcaseových festivalech jsme se rozhodli získat zkušenosti přímo v Londýně,” říká Přemysl Štěpánek ze společnosti PR Stage, který Fresh Czech připravil a vysvětluje: „Věděli jsme, že pro šanci na úspěch potřebujeme agenturu znalou místního prostředí. Díky podpoře Ministerstva kultury a Českého centra v Londýně jsme začali spolupracovat s Big Machine Agency, kteří spolupracovali mimo jiné s Lorde či Roisin Murphy. Doufám, že díky tomu najdeme partnery jak pro energické nadějné Ghost of You, tak i pro světem již protřelejší a zkušenější Mydy Rabycad a budeme moci celou akci příští rok zopakovat s dalšími nadějemi české hudební scény.”

Akci FRESH CZECH v Londýně pořádá PR Stage s.r.o. za podpory Ministerstva kultury České republiky, Indies Scope a Českého centra v Londýně.
Na přípravě a realizaci spolupracuje Petr Blažek - DaSka Records.

Dodala: Silvie Marková
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 28. 9. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Mydy Rabycad vypouští do světa píseň a videoklip Just Dance. Vychytané.cz. [Online] 28. 9. 2016. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10669. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Mydy-Rabycad-vypousti-do-sveta-pisen-a-videoklip-Just-Dance
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 15:35