Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pro příznivce jungle a raggae je tu akce 7. května!

.5. 2008 je pro Vás připravena akce, která svou koncepcí nemá ve Zlíně obdoby. Pod názvem Jungle Mush Up tour 2008 se Vám v garážích obchodního centra Zlaté jablko představí hvězda světového djingu z Belgie-Raggamuffin Whiteman, pražský matador a průkopník reggae muziky v ČR Dj Babylon Rocker a to vše s domácími Lion Movement Sound System.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Jungle Mash-Up
středa 7. května 2008 21:00
(konec +- čtvrtek 8. května 2008 04:00)
Zlaté jablko - nákupní centrum
Zlín (CZ)

Nebaví-li Vás už zlínské klubové prostory, tak se přijďte pobavit a užít si atmosféru na kterou jen tak nezapomenete. Je pro Vás nachystán luxusní zvuk v podání 10 KW sound systemu a o drynky a občerstvení se postará Moloko Music bar. Akce je pořádána ve spolupráci se Studentskou Unií UTB, takže všichni studeni UTB ISIC sebou!.. Máte slevu na vstupném.

Raggamuffin Whiteman aka Ragga Sound International
Raggamuffin Whiteman aka Ragga Sound International je belgický DJ světového formátu, který mixuje reggae, dancehall, soca, hiphop, r´n´b a (ragga)jungle. Zásadní pro něj byla roční návštěva Jamajky v ´94 roce. Po návratu domů, do Belgie, se věnoval hraní, mc-ingu iorganizování parties. Po 5 letech se opět vracína Jamajku a kromě dalších zkušeností a prního vlastního dubplatu si domů odváží i dvě trofeje z vyhraných clashů na jamajském radiu Irie FM. Od té doby se naplno věnuje hraní a propagování muziky a jamajské kultury: hraje jako DJ, nahrává mixtapes (např.série Ninja Mix) a pořádá akce (More Fire on the Coastline, atd.). V roce 2001 rozjíždí svojí vlastní show Yard Style FM na radiu URGent. O rok později odjíždí do Sao Paula na Red Bull Music Academy. Před návratem do Evropy si stihne zahrát v pár klubech a na brazilském radiu. V roce 2005 zakládá společně s djem Digital Pervert 100% raggajungle soundsystem s názvem Gorilla Sound, se kterým procestovali kus Evropy společně s djkou Lady Lite na Mash-Up Tour. Gorilla Sound se zaměřuje na hraní vlastních tracků a dubplatů míchaných s klasikami i novinkami raggajunglu. Dnes Raggamuffin Whiteman hraje na velkých parties stejně jako na undergroundových akcích. Je residentem v
Ghentském klubu Decadance, na festivalech Reggae Geel a Dour Festival.

Hrál skoro po
celé západní Evropě včetně Polska a Čech, také v Anglii, Brazílii a na Jamajce. Vystupoval
společně s umělci jako David Rodigan, Capleton, Lady Saw, Mr Vegas, Ward 21, Antony B,
Wayne Wonder, DJ Storm nebo Madlib.

V Praze hrál poprvé na malé párty pro pár kamarádů z Belgie, líbilo se mu tu a tak přijel znovu - na párty Dancehall Vibes do Matrixu a naposledy pak rozhýbal lidi
pod podiem i na podiu po soutěži Dancehall Queen na loňském festivalu Reggae Meeting. V jeho setu uslyšíte nejen reggae, ale i dancehall, hip hop, r´n´b, a v poslední době stále
oblíbenější raggajungle v takové kombinaci a stylu, že se vám bude tajit dech. Úžasné techniky, dokonalé mixy a velkolepá pódiová show je přesně to, co tenhle chlapík umí ze všeho nejlépe.


Raggamuffin Whiteman = reggae - ragga - dancehall - hiphop - raggahiphop - rnb - soca - jungle - 2step - funk in the mix, to the max!

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
neděle 4. 5. 2008 12:33
Prachař, Štěpán. 2008. Pro příznivce jungle a raggae je tu akce 7. května!. Vychytané.cz. [Online] 4. 5. 2008. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1066. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pro-priznivce-jungle-a-raggae-je-tu-akce-7.-kvetna!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 12:16