Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Britský stand-up komik Bill Bailey v pondělí zbourá pražskou Lucernu!

Skvělý britský herec a stand-up komik Bill Bailey se v rámci evropského turné vrací podruhé do Prahy, kde již příští pondělí - 26. září vystoupí ve Velkém sále pražské Lucerny se svojí novou show Limboland.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Bill Bailey: Limboland
pondělí 26. září 2016 20:00
(konec +- úterý 27. září 2016 03:00)
Lucerna - Velký sál
Praha (CZ)
Na vystoupení pohotového a vtipného komika, který se i na „těžké“ věci života umí podívat s ironií a patřičným nadhledem a které se po celém světě setkává s nadšenými reakcemi publika i příznivým ohlasem kritiky, zbývá pouze několik vstupenek.

Hlavní myšlenkou stand-up show Limboland je střet mezi naším vnímáním života a tvrdou realitou, která s oblibou přidá ještě pár kopanců navrch. Bill nedá publiku vůbec vydechnout, kromě mluveného slova servíruje v rychlém tempu také geniální hudební kusy – od protest songu přes srdcervoucí country až po nejpomalejší verzi písně Happy Birthday, jakou jste kdy slyšeli. Připravte si bránice, protože Bill patří k tomu nejlepšímu, co současná scéna stand up komedie nabízí!

Bill navštívil Prahu poprvé před dvěma lety, kdy se svou show Qualmpeddler nadchl totálně vyprodaný sál pražského divadla Hybernia. Během své tehdejší návštěvy vysvětlil, proč v posledních letech dává jednoznačně přednost stand-up před svými dalšími profesními aktivitami: „Stand-up zahrnuje všechno, co dělám rád. Je tam hraní, jsou tam skeče, přízvuky, hudba, kontakt s publikem. Prostě všechno v jednom.“

Bill Bailey je držitelem ceny British Comedy Award. Kromě sitcomu Black Books, hrál v seriálu BBC1 Jonathan Creek, ve vánočním speciálu Doctor Who, v dramatu Skins a má za sebou řadu různorodých televizních aktivit. Dlouhodobě podporuje charitativní organizace (International Animal Rescue, The Sumatran Orangutan Soceity, Bowel Cancer UK a další). Má čestný doktorát z australské univerzity Sunshine Coast v Queenslandu za významný přínos k zlepšování životního prostředí na planetě.

„Bailey je virtuóz. Exkluzivní přehlídka komediálních stylů od hudby až po alternativní komedii.“ (Sunday Times)
„Inteligentní a zábavný. Vzrušující mysl. Dechberoucí.“ (Metro)
„Bailey je ve hře. Na jejím vrcholu.“ (The Times)

Bill Bailey: Limboland, 26. září v 20:00, Praha (Lucerna – velký sál).

Představení je v angličtině, bez tlumočníka. Vstupenky jsou v prodeji na na www.ticketpro.cz

Více informací najdete na: www.facebook.com/events/179530972411090/
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 21. 9. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Britský stand-up komik Bill Bailey v pondělí zbourá pražskou Lucernu!. Vychytané.cz. [Online] 21. 9. 2016. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10651. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Britsky-stand-up-komik-Bill-Bailey-v pondeli-zboura-prazskou-Lucernu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.515s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 21:03