Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Majestic Circus vol. 3

Je den před zářijovým státním svátkem a uplynula desátá hodina večerní.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Majestic circus Vol. 3
úterý 27. září 2016 21:00
(konec +- středa 28. září 2016 04:00)
Palác Akropolis
Praha (CZ)
Brány Paláce Akropolis se otevírají, na obou podiích se rozeznívají první hutné beaty a barmani jsou připraveni poskytnout žíznícím clubberům občerstvení v podobě akčních míchaných drinků či vychlazeného piva. V prvních minutách vše vypadá, že mejdan bude bez lidí, ale v následujících několika chvílích se klub plní až po nízký strop. Party people začínají tančit a v čase půlnočním již několik stovek návštěvníků vytváří jedinečnou atmosféru.

Pokud vás tento popis hudební akce zaujal, můžete to vše zakusit na vlastní kůži na akci Majestic Circus, která dříve fungovala jako příležitostná akce a teprve po pěti letech proměnila v aktuální podobu a vy můžete zakusit její pravidelnou třetí edici. Na tomto večírku vás čekají dvě podia s různými podobami rovných beatů elektronické hudby od funky-house až po tech-house či breakbeat. Jelikož celý večírek je v cirkusovém pojetí, ve foyer Paláce Akropolis na vás bude čekat profi žonglér a i volný prostor pro začínající žongléry, kteří chtějí předvést, co umí. Cirkusový dáreček pro první příchozí je stejně tak samozřejmostí jako cirkusová výzdoba a dekorace.

Jmenovitě se za djským pultem představí zakladatelé akce Akrom a bulharský dj Gnetko, kteří pilně trénují, aby vám předvedli nefalšovanou bubenickou show během svých setů. Dále bude hrát funky house mág Mr.. FunkyMachine, Flesh z Code Prague, Djane Jaqullin, jakožto zástupkyně něžného pohlaví a také zde bude přítomna Spiritual sound crew. Je jistě na co se těšit a jste srdečně zváni.Dodal: Milan Akrom
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 21. 9. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Majestic Circus vol. 3. Vychytané.cz. [Online] 21. 9. 2016. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10650. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Majestic-Circus-vol.-3
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 13:51