Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Litevský producentský objev Few Nolder vystoupí v ROXY

V posledních dvou letech se na scéně začalo objevovat jméno litevského producenta Linase Strockise aka Few Nolder.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
FEW NOLDER live
sobota 1. října 2016 22:00
(konec +- neděle 2. října 2016 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
S pomocí krajana Ten Walls vydali společně Resident Advisorem skvěle recenzované EP Clouds. Od té doby si stihl zahrát v undergroundovém Berghainu, ale i po boku legend jako je Carl Cox (Revolution) nebo Tycho (Montana remix). Jeho poslední EP One (Needwant records) a nedávno vydaný mix pro Clash magazine jednoznačně reflektují jeho současný přímočarý tech housový zvuk, který přiveze už 1. října do ROXY.

Litevský rodák Linas Strockis aka Few Nolder se ve svých 16 letech rozhodl opustit kariéru profesionálního hráče na piáno a vydal se do vod elektronické hudby. Svou lásku k micro house a discu potvrdil hned několikrát, když začal sypat jeden release za druhým a v roce 2009 spatřilo světlo světa debutové (a dobře hodnocené) album New Folder (Malyska, Top). Tvrdá práce není Linasovi cizí a tak má za sebou velmi produktivní dva roky, kdy o sobě dal světu více vědět.

Stihl si zahrát v undergroundovém Berghaimu i po boku legend jako je Carl Cox na jeho závěrečné show pro Space Ibiza, Tycho (Montana remix) nebo jeho krajana Ten Walls. Právě on mu před dvěma lety pomohl vydat Resident Advisorem skvěle recenzované EP Clouds na Boso labelu (ten nakopl release hitu Walking With Elephants). Rok na to následovalo EP One pod Needwant records a nedávno vydaný mix pro Clash magazine. V něm jednoznačně reflektuje svůj současný přístup a více tech housový zvuk. Z jeho posledních počinů už je znát jasná vyspělost, přímočarost a také větší melodičnost. Nejen díky těmto vlastnostem je jasné, že se bude Few Nolder objevovat čím dál více na světových line-upech. Malou ochutnávku litevské elektroniky přiveze už 1. října Few Nolder do ROXY.
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 21. 9. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Litevský producentský objev Few Nolder vystoupí v ROXY. Vychytané.cz. [Online] 21. 9. 2016. [Citace: 8. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10648. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Litevsky-producentsky-objev-Few-Nolder-vystoupi-v-ROXY
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.061s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.232.31.206
Serverový čas: středa 8. února 2023 10:54