Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jamie T představí osobně své nové album Trick i pražanům

Futurum Music Bar bude hostit britského zpěváka Jamieho Treayse známého spíš pod jménem Jamie T, jehož první album Panic Preventions bylo v roce 2007 nominováno na Mercury Music Prize.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Jamie T
úterý 8. listopadu 2016 20:00
(konec +- středa 9. listopadu 2016 03:00)
Futurum Club
Praha (CZ)
V tom samém roce ho NME vyhlásilo zpěvákem roku. Nedávno vydal novou desku s názvem Trick a 8.listopadu ho osobně v Praze představí i českému publiku. Vstupenky za 540,- Kč + poplatky budou k zakoupení od 7.9. na Songkick.com, od 9.září pak v předprodejích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 650,- Kč.

“Tohle album je pro mě divná a důležitá deska, z hlediska toho, kde jsem dnes jako autor písniček.” Jamie Treays působí zamyšleně. Jsme v malém nahrávacím studiu v Hackney. “Hodně mé identity umělce se tvořilo, když mi bylo 23. A psát takové písničky se mi moc líbilo. Ale teď mám pocit, že tohle bude poslední deska, kde to tak mám. Poslední radost ze vzpomínání, jaké to bylo, když mi bylo těch 23 let. Třicítka na krku by mohla být dobrým zakončením jedné kapitoly a zlomovým bodem.”

Jamieho čtvrté album je divná a důležitá deska. Je to nejtemnější, nejdrsnější a nejpesimičtější album, které během deseti let natočil. Ale je to take deska na rock ‘n’ rollovou party, na punky reggae party, kde se hodně pouští Clash.

“Každý ví, že The Clash miluju,” říká Jamie, “skladba ‘Robin Hood’ je v podstatě jejich písnička ‘Hateful’ smíchaná s ideou skladby ‘Bankrobber’ a špetkou ‘Jail Guitar Doors’.”

Mezi vydáním Jamieho druhé desky Kings And Queens a comebackovým albem z roku 2014 Carry On The Grudge uběhlo dlouhých pět let, kdy Jamie prožíval krizi víry a jistoty v sebe, cestoval po světě, aby se našel, a vrátil se s otázkou, jestli ho jeho fanoušci budou chtít dál poslouchat.

Nové album Trick vychází po dalších dvou letech a představuje Jamieho energického - jakoby znovuzrozeného. Umělce, který znovu objevil lásku ke skládání a hraní.

Stejně jako Carry On The Grudge album Trick koprodukoval Jamieho dlouhodobý spolupracovník James Dring, přičemž Dring se postaral o veškeré beaty a Jamie nahrál všechny nástroje, které na albu uslyšíte. Album se nahrávalo v Premises v Hackney a ve studiu Moloko na Hoxton Square. Jako třetí místo k nahrávání si Jamie vybral americký Detroit s jeho surreálnou atmosférou vylidněného města a studio High Bias, přesto je Trick ryze anglickou deskou, snad typicky londýnskou.

“Co mám říct?,” směje se Jamie. “Je to takový vztah lásky a nenávisti, který s Londýnem máme. Myslím, že bych radši byl kdekoliv jinde, ale když z toho města vypadnu, už mě to táhne zpátky. A tak to mám nejspíš I s tím svým skládáním.”

Přímý link na předprodej vstupenek: https://goout.cz/cs/listky/jamie-t/rnp/

Více info:
www.jamie-t.com
www.facebook.com/jamietmusic
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion


Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 15. 9. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Jamie T představí osobně své nové album Trick i pražanům. Vychytané.cz. [Online] 15. 9. 2016. [Citace: 9. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10634. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jamie-T-predstavi-osobne-sve-nove-album-Trick-i-prazanum
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.230.154
Serverový čas: čtvrtek 9. února 2023 14:35