Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

James Harries má nový videoklipf, který spojuje vášeň s moudrostí

Vystoupí v Lucerně 12. 10.!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
James Harries
středa 12. října 2016 21:00
(konec +- čtvrtek 13. října 2016 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Po prvním úspěšném singlu Salvation z posledního alba přichází britský písničkář James Harries s novým klipem k písni Shooting Star. Režisér Jakub Zahradníček ho pojal jako oslavu moudrosti a zkušenosti. Vzplanutí a láska se přisuzují spíše mladšímu věku, a proto do klipu obsadil Josefa Průdka a jeho ženu Věru Průdkovou, starší herecký pár – baletku a bývalého šéfa opery Národního divadla.

„Jsem nadšený, že se natáčení zúčastnily tyto dvě velké kulturní osobnosti jižních Čech. Oba jsou vynikající herci a skvěle sladění tanečníci, mezi kterými to i přes několik desítek let společného života stále jiskří, jako by jim bylo dvacet,“ říká kameraman a režisér Jakub Zahradníček. Kromě manželů Průdkových v klipu vystupuje rocková kapela Vees a o jeho produkci se postaral Petr Meškán.

„Základní nápad na klip jsem dostal už před Vánoci. Hrál jsem v jednom klubu a z pódia jsem viděl okno tanečního studia v protějším domě. Starší instruktorský pár tam tančil tango, zatímco zřejmě čekali na své studenty. Tančili jen tak pro radost. Viděl jsem je jen od pasu nahoru a každou chvíli na okamžik zmizeli z výhledu. Ale vypadali spolu tak šťastní!“ dodává o vzniku videa Harries.

Po letech sólového vystupování vyráží písničkář na evropské turné, kde ho na koncertech doprovodí velká kapela a exkluzivní hosté. Sérii koncertů zahájí 12. 10. v pražském Lucerna Music Baru, kde se jako host představí nadějná zpěvačka a objev roku Maella.

James Harries na sklonku loňského roku vydal úspěšné album Until the Sky Bends Down na domácím labelu Tranzistor. Se svým singlem Salvation se držel dva měsíce v TOP 5 na rádiových hitparádách. Fanoušky si však zpěvák získal i předchozím albem, které jako první na světě natočil na mobilní telefon. Časopis Rolling Stone ho označil jako „zlatý hlas“ a světová média ho často přirovnávají ke jménům jako Jeff Buckley nebo Damien Rice. Kromě koncertování se Harries věnuje komponování filmové hudby (např. Lidice, Bobule, Feťáci z New Yorku).Více se o turné dozvíte na www.jamesharries.com.
Vstupenky na pražský koncert jsou v předprodeji za 300 Kč (+ poplatky) na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, na GoOut.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal.

Ticket link: http://www.musicbar.cz/program/james-harries-the-volunteers-special-guest-maella/

FB event: http://www.facebook.com/events/158237577935508/

Dodal: Jaromír Telenský
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 14. 9. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. James Harries má nový videoklipf, který spojuje vášeň s moudrostí. Vychytané.cz. [Online] 14. 9. 2016. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10629. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/James-Harries-ma-novy-videoklipf,-ktery-spojuje-vasen-s-moudrosti
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: neděle 5. února 2023 03:08