Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Moja reč (Komplot) ve Zlíně a Kroměříži naprosto ZADARA!

2.5. v Kroměřížském Music clubu Slady a 3.5. ve Zlínském clubu Music Land se odehraje před zraky Moravské krajiny přímo double zastávka Makaveli branded tour s kapelou Moja reč a jejím doprovodným programem, který můžeš sledovat na www.makaveli-tour.cz
Přidat na Facebook

Co je na této zastávce nejzajímavější, je volný vstup do obou klubů po neomezenou dobu, což sečteno a spočítáno znamená, že byste měli všichni zapnout chůzi, dopajdat na oba mejdany a ukázat téhle tour jak umí pít Morava !

Základním pilířem celého konceptu je slovenská kapela Moja Reč, která patří mezi nejkvalitnější kapely na Československé scéně. Celý projekt pojede se živou kapelou Komplot. To znamená, že na nás čeká zbrusu nová show k připravovanému albu. Záda jim budou krýt party DJs - DJ Bebe a DJ Zato. Koncert kapely bude trvat přes 2h skvělého rapu. Ke koncertům je připravena řada bonusů a budou vkládány do celkového programu večera, takže nám vznikne nabytý 6h program plný zábavy. Hned zpočátku prvních 30 lidí dostane DVD Hip Hop Jam 2007 zdarma. V průběhu večera pak DJ Zato předvede luxusní DJ show case. Street dance exhibition bude doplňovat vystoupení kapel a důkladně vzato celého večera. Skvělou atmosféru přinese Poi Poi exhibition od Patrika –mistra jižních Čech.

Po celý večer budou probíhat soutěže o věcné ceny od našich sponzorů, (oblečení, šperky, hodinky, slevenky-Makaveli branded, Dada, Storm, Clik4buy) na každé akci se bude prodávat tombola o oblečení v celkové hodnotě 10.000Kč, bude se rozlévat pití za akční ceny, můžeme se těšit na módní přehlídku od Makaveli Branded.Line up:
Moja reč (Sk)

DJs:
Bebe (Ústí nad Labem)
Zato ( Tábor )
Ramon (SK)

Support: majkl DJ (Zlín)

Prvních 30 návštěvníků DVD T-mobile Hip Hop Jam zdarma! Street Dance exhibition, Dj Zato (Special Dj show Case), tombola o oblečení za 10.000 Kč, soutěže o věcné ceny. Modní přehlídka od Makaveli Branded. Diabolo Exhibition By Andrew.

Vstup zdarma!
majkl
(Michal Gaja)
středa 30. 4. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. Moja reč (Komplot) ve Zlíně a Kroměříži naprosto ZADARA!. Vychytané.cz. [Online] 30. 4. 2008. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1062. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Moja-rec-(Komplot)-ve-Zline-a-Kromerizi-naprosto-ZADARA!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 02:59