Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vychytaná MISS PARTY 2008

Kdo někdy slyšel o MISS ACADEMIA ČR, soutěži o tu „nej“ vysokoškolačku, tomu nemusíme představovat tradiční Miss Party, která následuje vždy po slavnostním večeru. Letos zase čistě pod taktovkou serveru Vychytané.cz, a proto si vás dovolujeme pozvat na středu 30. dubna do zlínského MusicLandu, kde proběhne „Vychytaná MISS PARTY, to správný hollywoodský mejdlo roku!“ Loni jsme klub zavírali o půl sedmé ráno, proto letos preventivně tmavé brýle a s sebou ;)
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Vychytaná MISS PARTY 2008
středa 30. dubna 2008 21:00
(konec +- čtvrtek 1. května 2008 04:00)
MusicLand Live
Zlín (CZ)
Letošní Vychytaná MISS PARTY bude mít opět grády, protože si pořadatelé připravili hned několik „špeků“, které by rozhodně za přesně 50 CZK vstupného měly stát za to. Bude na vás čekat samozřejmě kromě krásných vysokoškolaček, které soutěží v MISS ACADEMIA ČR, ještě další mega tahoun. Když party v hollywoodském stylu, tak co jiného, než DJ přímo z USA! Tímhle „amíkem každým coulem“ je DJ Sean John. Co hraje? Nečekejte žádnou „trubku-trubku-tyč-tyč“ (=pro méně znalé techno či jiné rytmické někdy až monotónní produkce ;) ), ale naopak příjemnou směsici r’n’b a dalších hitovek, které rozhodně znáte z rádií nebo hudebních televizí. Tahle zaoceánská star se bude střídat s naší star lokálnějšího charakteru, ale o to více znalého místních poměrů, DJem majklem. Celou DJskou partu doplní jména jako DJ Andree, Michal Blažek a DJ Rusty.

To ovšem není všechno, co vás čeká! Jak už to u pořadatelského serveru Vychytané.cz bývá zvykem, tak i na této party nebude chybět dvěma hosteskami roznášené ovoce po celou dobu večera, proto dostane se na všechny! A když už je celá party v hollywoodském stylu, můžete očekávat i stylové dekorace vytvářené speciálně na tuto akci. 9 potištěných látkových pásů ze stropu nad parketem, okolo parketu spousta hvězd stříbrného plátna a filmových Oscarů, nestandardně také dekorace po celém klubu a další „vychytávky“. Snad poslední, co jsme ještě nezmínili, že na party budou tancovat go-go tanečnice na nečekaně umístěných podstavcích, a to plně ve stylu hvězd stříbrného plátna! Co to znamená? Nechte se překvapit přímo na místě ;)

A máme tu jubilejní soutěž s pořadovým číslem 100 o dvacet lupenů!


.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 26. 4. 2008 13:00
Prachař, Štěpán. 2008. Vychytaná MISS PARTY 2008. Vychytané.cz. [Online] 26. 4. 2008. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1058. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vychytana-MISS-PARTY-2008
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.144s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: neděle 24. září 2023 06:11