Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Opilý cyklista vyžadoval odvedení do místa bydliště přímo u MP Zlín

Normálně se nestávají dvě věci. 1) od Městských policajtů nechodí tiskové zprávy, které jsou příliš zábavné, 2) normálně se s prominutím ožralí cyklisté nehlásí na "četnické stanici", že a domáhají se "pomoci a ochrany" :))) Víc v článku :) PS: no joke, hard reality :)
Přidat na Facebook
Ve čtvrtek krátce před 16tou hodinou dorazil k budově Městské policie Zlín cyklista, který tím, že při příjezdu narazil přímo do schodiště vedoucího do budovy, vzbudil podezření, že se nachází pod vlivem alkoholu či jiné omamné látky.

Toto podezření potvrdil i svými vlastními slovy, když při vstupu dovnitř prohlásil, že je tak "ožralý", že potřebuje, aby jej hlídka odvedla i s kolem domů. Z tohoto důvodu byla u 22letého muže ze Zlína provedena orientační dechová zkouška s výsledkem 2,41 promile alkoholu v organizmu.

Na dotaz strážníků, odkud v takovém stavu podnikl svou jízdu na kole odpověděl, že jede z golfu z Kostelce. Jeho oblečení ovšem nenaznačovalo, že by se mělo jednat o golfového hráče, neboť přijel v riflích. Na hlavě i na rukou měl patrné stopy po čerstvém zranění k čemuž se dotyčný vyjádřil, že se mu cestou " několikrát zvedla cesta". Přivolání lékaře ovšem razantně odmítl.

O celé věci byla vyrozuměna i Policie ČR, která na služebnu MP Zlín vyslala svoji hlídku. Do doby jejího příjezdu byli strážníci MP Zlín dotyčným několikrát upozorněni, aby v žádném případě nesahali na jeho kolo. Navíc se neustále dožadoval toho, aby, "když už jsme ho neodvedli domů", mohl on sám na kole odjet. Že je to nemožné, mu bylo hlídkou několikráte vysvětleno, což ovšem, vzhledem ke svému stavu, nedokázal pochopit.

Nakonec ale přece jen souhlasil, že bude lepší, když si kolo nechá přes noc do úschovy na MP Zlín, domů půjde po svých a až vystřízliví, tak si pro něj přijde.
Jízda pod vlivem alkoholu jej může v konečném důsledku přijít velmi draho. Ve správním řízení může očekávat pokutu v rozmezí od 10 do 20 tis. Kč.

Vydala: Mgr.Šárka Škubalová
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 25. 4. 2008 14:20
Prachař, Štěpán. 2008. Opilý cyklista vyžadoval odvedení do místa bydliště přímo u MP Zlín. Vychytané.cz. [Online] 25. 4. 2008. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1057. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Opily-cyklista-vyzadoval-odvedeni-do-mista-bydliste-primo-u-MP-Zlin
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.201.72.250
Serverový čas: úterý 26. září 2023 08:40