Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Okoř představuje kapelu Jelen

Jsou to dva roky, co zcela neznámá kapela s prapodivným názvem Jelen vydala své první EP. Od té doby má za sebou - mimo jiné - stovky festivalových koncertů. Vydání dnes už platinového alba Světlo ve tmě.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
FESTIVAL OKOŘ
sobota 20. srpna 2016 21:00
(konec +- neděle 21. srpna 2016 04:00)
Okoř
Okoř (CZ)
Cenu Anděl za objev roku. Rádiové hity. Vystoupení v řadě TV pořadů a milionová zhlédnutí svých videoklipů na YouTube a zcela vyprodané turné. Od té doby zná naprostá většina hudebních fanoušků kapelu Jelen jako představitele kvalitní muziky, která se vrací ke kořenům, ale zároveň se prezentuje se strhující energií. Sympatická parta kolem frontmana a hlavního autora Jindry Poláka se chystá na další nabitou koncertní sezónu a pracuje na druhé desce, která by mělo spatřit světlo světa ještě v letošním roce. Podle první ochutnávky v podobě singlu s názvem Vlčí srdce to vypadá, že by mohla velice slibně navázat na dnes již notoricky známé hity Magdaléna, Co bylo dál? nebo Nebe nad Prahou.Minirozhovor s Jindrou Polákem - frontmanem kapely:

Q: Co vás napadne první, když mluvíte o festivalu Okoř?
Část mojí rodiny pochází z Okoře a přilehlého okolí, okořský mlýn dokonce kdysi patříval našim předkům. Do sousedních Noutonic jsem jezdíval k prarodičům v létě na prázdniny a okolní lesy mám prolezlé skrz naskrz, takže asi první, co si při zmínce o Okoři vybavím je léto a pohoda.

Q: Letos to bude vaše historicky první vystoupení zde. Byli jste někdy na Festivalu Okoř alespoň jako návštěvníci?
Na Festivalu Okoř budeme opravdu poprvé a moc se těšíme! Kdysi jsem se byl na jednom ze starších ročníků podívat, tak jsem zvědavý, jak moc se festival od té doby změnil!

Q: Máte připraveno něco speciálního pro vaše fanoušky během vystoupení na festivalu Okoř 2016?
Na našem vystoupení zahrajeme kromě písniček z alba Světlo ve tmě i náš nový singl Vlčí srdce z připravované druhé desky, která by měla vyjít v září, a jako speciální host s námi vystoupí naše kamarádka, zpěvačka Kateřina Marie Tichá.

Q: Jaký je pro vás hudebně rok 2016? Nějaké zásadní novinky?
V první řadě se moc těšíme na festivalovou sezonu, máme velikou radost za zájem pořadatelů i fanoušků a kalendář se nám rychle plní. Průběžně také nahráváme materiál na novou desku a začínáme připravovat velké podzimní turné, na kterém bychom nové písně rádi představili.

Q: Co byste popřáli Festivalu Okoř do dalších let?
Hodně štěstí, hodně úspěchů, hodně návštěvníků a hlavně obrovskou spoustu dobré muziky!
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 16. 7. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Festival Okoř představuje kapelu Jelen. Vychytané.cz. [Online] 16. 7. 2016. [Citace: 1. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10541. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Okor-predstavuje-kapelu-Jelen
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.46.172
Serverový čas: neděle 1. října 2023 00:41