Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kralupy nad Vltavou se připravují na 3.ročník akce Tancem za Sluncem

Přidat na Facebook
Již potřetí se za kralupským koupalištěm rozezní hudba všech žánrů, letos poprvé na 4 pódiích. Nejen hudbou je živ člověk a tak se po louce budou prohánět slacklinisti s workshopem, graffiti & street art exhibice a chill out zóna s posezením a kvalitní kávou.Hlavní pódium bude vyhrazeno živé hudbě všech žánrů od pohodového reggae českých legend Švihadlo až po úderný rock v podání Jolly Joker & PBU nebo Underside.

One Love stage se ponese v rytmu zlámaného beatu a bude to opravdu výlet napříč žánrem, těšit se můžete na raggajungle, jungle, jump-up, neuro a breakbeat. Gramce roztočí matadoři z Ghosts sound, new sound představí Masto Crew a na závěr vás dostane kombo Mikkim & Dave Trumpeteer.

Elektro stage jak lze odtušit bude servírovat kvalitní house, elektro, techno a minimal. Kuchařů na tuhle lahůdku bude nespočet. Legenda techna Zebra, veterán kvalitní selekce Jacko a ve finále turnablist hero DJ TWIN.

Top Secret stage potěší především milovníky tekna a tvrdších stylů elektronické hudby. Beaty tvrdé jako kámen o vás rozbijí kluci z T-komplexu, Prosex sound, Varan sound a další!!

O každého bude postaráno dostatkem barů, veganským i klasickým občerstvením a dostatkem prostoru pro odpočinek i s dětmi.

Jo a to hlavní!! Vstup je zdarma a začínáme ve 12:00! Tak tancuj!

Dodal: Twin
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 27. 7. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Kralupy nad Vltavou se připravují na 3.ročník akce Tancem za Sluncem. Vychytané.cz. [Online] 27. 7. 2016. [Citace: 5. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10531. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kralupy-nad-Vltavou-se-pripravuji-na-3.rocnik-akce-Tancem-za-Sluncem
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.113s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: úterý 5. července 2022 11:48