Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Makaveli Tour zavítá do Zlína, Kroměříže a Přerova!

Moja reč s živou kapelou Komplot odstartovala unikátní tour po Česku a Slovensku. Celá akce je podporována oděvní značkou Makaveli Branded a jejím zástupcem pro Česko a Slovensko, obchodní sítí Gangstastar. Čekají tě super kočky, fajn chalani, nejlepší drinky, šperky zadáčo, prostě ta nejlepší show se spousty bonusy, kterou musíš vidět..
Přidat na Facebook

Makaveli Branded Tour je zcela jedinečný projekt na území České republiky. Tour vychází z jednoduchého základu – co nejvíce show a zábavy pro lidi a co nejméně práce pro promotéra.Jediná práce pro pořadatele je připravit klub a techniku.Ostatní je na nás. Chceme do vašeho klubu přivézt neopakovatelnou atmosféra a energii. Celý projekt bude mít celkem 26 zastávek a počítáme, že show uvidí celkem přes 15 000 lidí. Celá tour začne 22. března 2008 v Táboře a skončí koncem měsíce Července se závěrečným překvapením.

Základním pilířem celého konceptu je slovenská kapela Moja Reč, která patří mezi nejkvalitnější kapely na Československé scéně. Celý projekt pojede se živou kapelou Komplot. To znamená, že na nás čeká zbrusu nová show k připravovanému albu. Záda jim budou krýt party DJs - DJ Bebe a DJ Zato. Koncert kapely bude trvat přes 2h skvělého rapu. Ke koncertům je připravena řada bonusů a budou vkládány do celkového programu večera, takže nám vznikne nabytý 6h program plný zábavy. Hned zpočátku prvních 30 lidí dostane DVD Hip Hop Jam 2007 zdarma. V průběhu večera pak DJ Zato předvede luxusní DJ show case. Street dance exhibition bude doplňovat vystoupení kapel a důkladně vzato celého večera. Skvělou atmosféru přinese Poi Poi exhibition od Patrika –mistra jižních Čech.

Po celý večer budou probíhat soutěže o věcné ceny od našich sponzorů, (oblečení, šperky, hodinky, slevenky-Makaveli branded, Dada, Storm, Clik4buy) na každé akci se bude prodávat tombola o oblečení v celkové hodnotě 10.000Kč, bude se rozlévat pití za akční ceny, můžeme se těšit na módní přehlídku od Makaveli Branded.Line up Sobota 3.5.2008 MusicLand Zlín:
Moja reč (Sk)

DJs:
Bebe (Ústí nad Labem)
Zato ( Tábor )
Ramon (SK)

Support: majkl DJ

Prvních 30 návštěvníků DVD T-mobile Hip Hop Jam zdarma! Street Dance exhibition, Dj Zato (Special Dj show Case), tombola o oblečení za 10.000 Kč, soutěže o věcné ceny. Modní přehlídka od Makaveli Branded. Diabolo Exhibition By Andrew.

Vstup zdarma!

Makaveli tour zavítá také o den dříve do kroměřížského klubu MC Slady, kde je také vstupné zdrama a týden na to je uvidíte v přerovském klubu LaSkalka..

Čekejtě více článků..

Zdroj: www.Makaveli-Tour.cz
majkl
(Michal Gaja)
pondělí 28. 4. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. Makaveli Tour zavítá do Zlína, Kroměříže a Přerova!. Vychytané.cz. [Online] 28. 4. 2008. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1053. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Makaveli-Tour-zavita-do-Zlina,-Kromerize-a-Prerova!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 20:45