Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Temný princ elektroniky Felix Laband přijede 11. 8. do Prahy

Praha se v srpnu dočká temné elektronické párty v režii jihoafrického umělce Felixe Labanda, který představí 11. srpna v Lucerna Music Baru své nové album Deaf Safari.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
FELIX LABAND
čtvrtek 11. srpna 2016 20:00
(konec +- pátek 12. srpna 2016 03:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Laband v Praze uvede unikátní live show, kterou doprovází projekce vizuální umělkyně Kerry Chaloner. Večer odstartuje svým setem producent a DJ Jon Kennedy.

Felix Laband je považovaný za jednoho z nejinovativnějších a nejtalentovanějších elektronických umělců Jihoafrické republiky. Už od roku 2001, kdy vydal své debutové album Thin Shoes In June, cestuje po celém světě a sbírá uznání za svou experimentální elektronickou produkci. V současnosti má za sebou čtyři desky, přičemž poslední pojmenovaná Deaf Safari vyšla vloni v červenci u německého labelu Compost Records a po deseti letech pauzy odstartovala dlouho očekávaný Labandův návrat na scénu. Deaf Safari zaznamenalo spoustu pozitivních ohlasů od kritiky včetně 8/10 od magazínu Mixmag. „Jsem opravdu nadšený z vydání nové desky a z toho, že můžu opět začít vystupovat. Už je to deset let, co jsem vydal Dark Days Exit a ačkoliv jsem byl záměrně mimo hudební svět, nepřestal jsem nikdy skládat hudbu,“ uvedl Laband po vydání Deaf Safari.Od vydání nové desky Laband pilně koncertuje s unikátní live show za doprovodu projekce vynikající malířky a vizuální umělkyně Kerry Chaloner. Se stejnou show přijede Laband také do pražského Lucerna Music Baru.

Jako speciální host se před show Felixe Labanda představí anglický DJ a producent Jon Kennedy, který ve svém setu zahraje i nové tracky z připravovaného LP HA!. Jon Kennedy se v hudební branži pohybuje už 15 let. Má za sebou 5 alb vydaných na prestižních britských labelech, remixy pro více jak 50 umělců nebo více jak 3 miliony plays na LastFM. Kennedy jako DJ anebo s živou kapelou za svou kariéru navštívil Jižní Koreu, USA, Čínu, Japonsko, Evropu a spoustu dalších zajímavých destinací. V roce 2007 založil vlastní label The Jon Kennedy Federation, jehož produkce se objevila ve dvou hollywoodských filmech, reklamách významných světových značek a řadě her.

Vstupenky v předprodeji jsou za 350 Kč + poplatky. Předprodej běží na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal.

Oficiální Facebook událost: http://www.facebook.com/events/316316415367337/
Ticket link: http://www.musicbar.cz/program/felix-laband-live-jar-special-guest-jon-kennedy-uk/

Links:
http://www.facebook.com/Felix-Laband-18041251748
http://soundcloud.com/felix-laband
www.jonkennedy.co.uk
www.soundcloud.com/jonkennedy
www.mixcloud.com/jonkennedy
www.facebook.com/jonkennedymusicfederation
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.instagram.com/lucernamusicbar
www.twitter.com/lucernamusicbar
www.cnfrnc.cz
http://www.facebook.com/cnfrnc

Dodal: Jaromír Telenský
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 27. 7. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Temný princ elektroniky Felix Laband přijede 11. 8. do Prahy. Vychytané.cz. [Online] 27. 7. 2016. [Citace: 7. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10529. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Temny-princ-elektroniky-Felix-Laband-prijede-11.-8.-do-Prahy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.94.72
Serverový čas: čtvrtek 7. července 2022 06:35