Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jan Blomqvist vystoupí v listopadu v Radosti!

Dámy a pánové, příznivci neobyčejně inovativní hudby! Je na čase přiznat, že nejstarší elektronický klub v čechách, dáma jménem Radost FX letos slaví 24. narozeniny!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Jan Blomqvist live/Radost FX B-Day
pátek 11. listopadu 2016 22:00
(konec +- sobota 12. listopadu 2016 06:00)
Radost FX - Klub a restaurace
Praha (CZ)
Již v útlém věku hostila jména jako například Carl Cox, Paul Van Dyk, Laurent Garnier, Westbam, Richie Hawtin, Roger Sanchez, Jeff Mills, Josh Wink, Cari Lekebusch no a nyní, ve věku plného rozpuku se na oslavu chystá německý elektronický mág Jan Blomqvist, který svým hlasem ve spojení s atmosférickým setem naprosto uchvátil fanoušky například na letošním Colours of Ostrava. Doplní ho ostřílení matadoři Dan Cooley a Cubik. To vše ve zrekonstruované Radosti se zvukem Funktion one, takže pokud jste tuto informaci náhodou minuli, je nejvyšší čas to napravit a dorazit!

DJ Jan Blomqvist /DE/
Jan Blomqvist dal dohromady deep house, zasněný zpěv, minimal techno a jeho hity Time Again, Awake a Something Says ho katapultovaly mezi přední interprety nejen v německu. Z jeho dalších tracků zmiňme například I Dont Think About You, který bychom přirovnali k Booka Shade v moderním hávu. Letos v květnu vystoupil ve světoznámé show Bolier Room a jeho video z klubu Weekend v Berlíně, kde mimochodem pracoval před tím jako barman, má přes 5 miliónů zhlédnutí, což je nejůspěšnější video z tohoto klubu vůbec. České publikum ho čerstvě zná z festivalu Colours Of Ostrava, kde zahrál famózně před roztančeným daevm. Říká se o něm, že jako malý nikdy neplakal a místo toho zpíval tklivé melodie. Když na střední škole dostal od svých hippie rodičů první kytaru a utratil své první vydělané peníze za zesilovač, naučil se hrát. Následně ho nepřijali do školní kapely o které ale tvrdí, že byla stejně „shitty“. V jednadvaceti začal studovat technickou školu a objevil techno. Přes den spí a v noci dlouhé hodiny skládá. V roce 2011 přišel boom a vystoupil na Fusion festivalu před davem 3000 lidí, od té doby měl za 3 roky přes 350 bookingů. Na jeho set se opravdu těšíme.

DJ Jan Blomqvist /DE/
http://www.youtube.com/watch?v=rE7GU7SLguo
http://www.youtube.com/watch?v=qHRur3DkX-c
http://soundcloud.com/janblomqvistofficial

DJ Dan Cooley
Dan Cooley působí od roku 96´na vlnách pražského Radia 1. V současné době mu patří pondělní a páteční dopoledne, kdy to páteční provází posluchače převážně světem taneční hudby, včetně aktuálních novinek. S klubovou kulturou je spjat už od začátku 90. let. V jeho setech je slyšet pestrá směs převážně houseových rytmů od deep house, přes funky, až po progresivně laděné desky nebo breaky. Poslední roky si občas střihne i drumandbassový set, stylově většinou v liquidfunkovém rytmu. Aktuálně je residentem pražských klubů Roxy a Chapeau Rouge. Layo & Bushwacka!, Kölsch, 2Many Djs, Digitalism, Adam Freeland, Robert Babicz, Nick Warren, Tom Middleton, Spooky, Dave Angel, The Timewriter, Jimpster, Soul Of Man, Justin Robertson, Seb Fontaine, Jay Dee, Slam, Phil Kieran..to je aspoň krátký výčet jmen, kterým supportoval. V prosinci 2003 se stal jeho demosnímek nahrávkou měsíce v recenzi časopisu Xmag. V hlavním pracovním času se Dan věnuje marketingu, PR a produkci.

DJ Dan Cooley
http://mp3.sety.cz/vysledek-hledani/set%7Ccooley.html

DJ Cubik
(vlastním jménem Jakub Šmejkal) hraje aktivně od roku 1995, poprvé začal pravidelně hrát v klubu Újezd, XT3 a Punto Azul , na první větší party pořádanou agenturou Lighthouse hrál v roce 1997 společně s Colinem Dalem v Roxy, od té doby hrál na mnoha parties a festivalech, nejčatěji na parties a festivalech agentury Lighthouse a v klubu Roxy a navštívil téměř všechny kluby ve větších i menších městech. Má zkušenosti s hraním i v zahraničí a to Německu (Berlín, Rostock a Hamburg) v Anglii ve městě Bournemouth v klubu Bartonka či v Polsku v Krakově a v klubech Buddha a Alive v Lisabonu v Portugalsku. Jeho styl hraní procházel v minulosti různými proměnami, ale v současnosti jeho DJ-set balancuje na hranici tanečních stylů: deep house, balearic house, nu-disco, tech house, prostě freestyle house. Od Roku 2002 se věnuje produkci hudby. V současné době se plně věnuje produkci ve formaci Cubik & Checo Zac, kromě jejich vlastní produkce také pilně remixují, například pro Sabres of Paradise, Sci-fi psi, U-prag, Lenku Filipovou nebo Jiřího Korna či nově hit z pořadu Možná přijde i kouzelník.

DJ Cubik
http://soundcloud.com/cubikcz

Přijďte si užít tuto noc do nově zrekonstruovaného klubu Radost FX se zvukem Funktion One! Rezervace stolů a informace: info@radostfx.cz nebo +420603193711. Klub a restaurace Radost FX, Bělehradská 120, Praha 2, 120 00. Spojení: Metro C – I.P.Pavlova, Metro A – Náměstí Míru, Tram: 4, 6, 10, 11, 16, 22.

Upozorňujeme, že na tuto akci neplatí žádné volné vstupy do klubu Radost FX!

http://www.facebook.com/events/1594211207542766/
FB Radost FX: http://www.facebook.com/radostfxclub/
WEB: www.radostfx.cz
Soundcloud: http://soundcloud.com/radostfxofficial
Youtube: http://www.youtube.com/channel/UCNMe1Vu3BBlwdwLVSS2eO3A
Aplikace Radost FX: http://mobileapps.anywhere.cz/download/3505?lang=cs

Sdílejte Radost z Jana s námi a pozvěte své přátele se kterými na vystoupení dorazíte :)
http://www.facebook.com/events/1594211207542766/
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 26. 7. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Jan Blomqvist vystoupí v listopadu v Radosti!. Vychytané.cz. [Online] 26. 7. 2016. [Citace: 7. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10520. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jan-Blomqvist-vystoupi-v-listopadu-v-Radosti!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.113s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.228.219
Serverový čas: čtvrtek 7. července 2022 09:31