Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

16. listopadu budou v Café V lese úřadovat floridští Merchandise

Americká kapela Merchandise oznámila detailní informace o svém novém albu A Corpse Wired For Sound, které vyjde 23.září na labelu 4AD.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Merchandise
pátek 14. dubna 2017 19:30
(konec +- sobota 15. dubna 2017 02:30)
Café V lese
Praha (CZ)
Současně také uvádí videoklip k druhému singlu s názvem ‘End Of The Week’ a oznámili termíny turné, při kterém 16.listopadu zamíří do pražského Café V lese.

Kapela vznikla zhruba před deseti lety v Tampě na Floridě. Albová novinka A Corpse Wired For Sound je novou kapitolou historie této hardcorem a noisem formované party.

Po albu z roku 2014 After The End — dílem, které celá kapela nahrála ve skříni— se Merchandise zredukovali na trio ve složení Carson Cox (zpěv, electronika), Dave Vassalotti (kytara, electronika) a Pat Brady (basová kytara). Odjeli do města Rosà v Itálii na svou první session ve studiu s místním producentem ICIO. Devítiskladbové dílo A Corpse Wired For Sound bylo napůl nahráno ve studiu a napůl doma v Tampě, stejně jako v Coxově nové základně v New Yorku a Berlíně – kulminace spolupráce na velkou vzdálenost mezi Coxem a Vassalottim.

Metalový název alba je inspirován sci-fi povídkou JG Ballarda, ale zároveň vystihuje momentální rozpoložení kapely. “Pro After The End jsme se znovuzrodili jako rocková kapela" říká Vassalotti, “a pak jsme hned umřeli. Nemohlo to vydržet. Výsledkem je tahle mrtvolka z obou stran Atlantiku. Zpívá navěky všemu navzdory." Cox pokračuje, “je to o pravdivosti dospívání. S sebou si přátele ani milenky nevezmete. Je to o nalezení klidu a míru v té osamělosti."Druhá skladba z A Corpse Wired For Sound ‘End Of The Week’ “ je o osobní reflexi a hrůze." říká Cox. Klip je poctou italskému režisérovi Michelangelu Antonioniovi a jeho snímkům Zvětšenina a Zabriskie Point. “Rozbité zrcadlo není jen symbol smrti,” vysvětluje Cox. “Je to rozbitý obraz humanity, který se odráží na všechny, kteří čtou denní zprávy. Realita je letos nesmírně hořké sousto. Lidé zla, kteří tvoří společnost, se každý den probudí a podívají se na sebe do zrcadla."

Vstupenky na pražský koncert Merchandise budou v předprodeji na www.goout.cz od 11.hodin čtvrtka 21.července za 213,- Kč, na místě v den koncertu pak za 250,- Kč.

Více info:
www.wmerchandise.com
www.facebook.com/wmerchandise
www.cafevlese.cz
www.facebook.com/cafevlese
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 25. 7. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. 16. listopadu budou v Café V lese úřadovat floridští Merchandise. Vychytané.cz. [Online] 25. 7. 2016. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10515. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/16.-listopadu-budou-v Cafe-V lese-uradovat-floridsti-Merchandise
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 01:47