Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Když děti mají děti..

Několik měsíců zpátky se řešilo, pohlavní zralost mládeže. Rozpoutaly se obrovské debaty o tom, jestli je v pořádku snížit věkovou hranici z 15 let na 14. Cože?! Řekla jsem si tehdy, to už moje sestra, která je v téhle věkové kategorii může s někým spát?!
Přidat na Facebook

Je známo, že dnešní rádoby pubertální dětičky kašlou na nějaké pravidla či zákony a rozdávají si to klidně v parku na lavičce, k tomu nějaký ten krabiček či cigárko a je jim hej. Nechci však nikomu křivdit. Všichni nejsou takový. Ale najdou se i výjimky, které jsou v sexu dál než moje maličkost.. :o)
Ale popravdě, ví „děti“ vše?

Ve Velké Británii je nejmladší matkou dvanáctiletá dívka. V osmém měsíci vykouří jednu krabičku cigaret denně a panenství ztratila na večírku v jedenácti s patnáctiletým hošíkem. Chudák měl tu smůlu, že ho obvinili ze znásilnění a 10. července má Edinburghu nastoupit před soud a navíc bude nezletilým otcem.

Největší korunu tomu všemu nasadila její čtyřicetiletá matka: "Za dceru se nestydím. Vlastně jsem na ní moc pyšná, že si to děťátko nechala. Vím, že si dělá starosti s tím, co řeknou lidé, ale myslím, že na sebe může být hrdá. Napřed jsem z toho, že ze mne bude babička, moc nadšená nebyla, ale už jsem si na to pomyšlení zvykla. Už se těším na to, že budeme mít v domě další miminko.“ (Wau, mně je skoro dvacet a s jistotou vím, že naši nechtějí o vnoučatech ani slyšet).

A jak se ospravedlnila dívčina? Myslela si, že poprvé nemůže otěhotnět. Ale jinak na mateřství se už moc těší, myslí si, že to bude zvládat i díky tomu, že se starala o své mladší bratry. Samozřejmě také spoléhá na ochranná křídla své mamky.

U nás, v České republice, je zase aktuální případ třináctileté školačky z Jirkova. Dívka chodí do páté třídy a je v pátém měsíci těhotenství. Doma si toho nikdo nevšiml, dokud se dívka sama nepřiznala. Je smutné, že se to rodiče dozvěděli mezi posledními. Dcerunka se totiž pochlubila spolužákům a brala to jako ohromnou zábavu. Své dítě bere jako hračku, panenku, která ji bude dělat radost.

Otcem je sedmnáctiletý hoch, který tolikrát propadl až skončil ve stejné třídě u třináctileté slečny, s kterou si to užil. Vysloužil si obvinění z pohlavního zneužívání s trestní sazbou až čtyři roky vězení, páč věděl kolik je dívce let.. a ještě bude otcem.. Jak známe české soudy, tak vyfasuje i tučné výživné na dítě.. Asi už vím, jak vypadá klikař roku.. :o))))

Kde se stala chyba? Měli všichni dávat větši pozor při sexuální výchově? Může to být i chyba rodičů? Odpovědět na to si musí mladí rodiče sami! Obecně platí, že velké procento dospěláků se bojí se svými ratolestmi probírat choulostivé otázky, je to pro ně prostě tabu. Jednodušší jim přijde říct: "To nedělej!" Než mluvit na rovinu a hledat vhodné slůvka, které by mohly jejich dítěti hodně pomoct..

zdroj: magazin.cz
joslin
(Petra Hrabalová)
středa 23. 4. 2008 08:00
Hrabalová, Petra. 2008. Když děti mají děti... Vychytané.cz. [Online] 23. 4. 2008. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1051. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kdyz-deti-maji-deti..
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.201.72.250
Serverový čas: úterý 26. září 2023 07:05