Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Passenger přicestuje do Prahy

Britský zpěvák a skladatel Passenger se po dvou letech chystá do Prahy, tentokrát i s celou svou kapelou.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Passenger
neděle 2. října 2016 21:00
(konec +- pondělí 3. října 2016 04:00)
Lucerna - Velký sál
Praha (CZ)
Jako speciální host vystoupí folkový zpěvák a skladatel Gregory Alan Isakov. Koncert proběhne 2. října 2016 ve Velkém sále Lucerny. Vstupenky za 750 Kč jsou již v prodeji na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.

Příběh o tom, kterak se z pouličního umělce stala hvězda světového formátu, je jak vystřižený z romantického filmu. Úspěchu předcházela hitovka Let Her Go, kterou do dnešního dne jen na youtube viděla miliarda lidí. Britský zpěvák a skladatel Mike Rosenberg (alias Passenger) neusnul na vavřínech a chystá další, v pořadí osmé, studiové album. Pilotní singl s názvem Somebody’s Love vyšel v červnu letošního roku. V říjnu se tedy můžeme těšit na unikátní vystoupení. Passenger vůbec poprvé zahraje i s celou kapelou, představí písně z očekávaného alba a neopomene ani populární kousky z předešlé tvorby.Passenger (UK) to arrive in Prague
2. 10. 16 Velký sál Lucerna, Prague
British singer and songwriter Passenger will come back to Prague after two years. Compared to last time, he will perform with a full live band. Folk singer and songwriter Gregory Alan Isakov will be the special guest. The show will take place at Velky sal Lucerna, Prague, on October 2nd 2016. Tickets for 750 czk are on sale now via fource.cz, GoOut.cz and Ticketpro.

With his hit single Let Her Go reaching a staggering one billion youtube views, UK based singer songwriter Mike Rosenberg (aka Passenger) is set to announce his eighth studio album in the coming weeks and just released pilot single called Somebody’s Love. For almost a decade this unique troubadour has been performing his much loved one man show across the globe. From busking on street corners to playing some of the most prestigious venues and theatres throughout the world. For the first time in many years, Rosenberg will be backed by a live band, showcasing songs from the new record as well as breathing new life in to the many Passenger cult classics.

Zdroj: Fource
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 19. 7. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Passenger přicestuje do Prahy. Vychytané.cz. [Online] 19. 7. 2016. [Citace: 1. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10505. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Passenger-pricestuje-do-Prahy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.46.172
Serverový čas: neděle 1. října 2023 01:07