Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

53. stoprocentní Tech House tancovačka je za dveřmi!

53. pokračování akce 100% Tech House proběhne už příští pátek 22. 7. 2016 v oblíbeném zlínském klubu Blok 12.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
100% TECH HOUSE: DJs 4 Charity warm up edition
pátek 22. července 2016 21:00
(konec +- sobota 23. července 2016 04:00)
Blok 12
Zlín (CZ)
Tentokrát akce proběhne ve speciální warm up edici pro charitativní festival DJs 4 Charity. Pozvání přijali zakladatelé festivalu DJs Josh Singer, Paul Hubiss, Mirkin a Slave Zero. Line up doplní Ian Kita. Za příznivého počasí bude akce před klubem venku.

Těšíme se na Vás :-)

Josh Singer
Dj Josh Singer se dostal k taneční muzice už v brzkém věku - už od 13 let mixoval z magneťáku The Prodigy, Underworld a jiné. O dva roky později (1998) už plně propadl technu a djské scéně - pořídil si "kotůčky" a začal se pilně učit.U techna zůstal asi 4 roky, poté začal zkoumat styly jako house, techhouse a progressive, u nichž zůstal do dnes. Jeho sety se vyznačují bezprostředností. V jeho hře se kloubí desky různého data, od novinek až po staré šlágry sahající k roku 1995.

Nejraději má progressive tracky s výraznou bassovou linkou a vokály, ale i jemné housové skladby doplněné žesťovými nástroji a orientované do latinskoamerického stylu.

Link: http://www.idj.cz/josh-singer/Paul Hubiss
Paul Hubiss patří mezi nejvýraznější české DJs a producenty. Založil hudební portál Xbeats Records a za sebou má například live-act Southeast, který v minulých letech zaznamenal celosvětový úspěch s hitem Brazilian Heat na značce Frisbee. Paul Hubiss se věnuje také promotérské činnosti, pod taktovkou Xbeats pořádá parties už od roku 1998.

Jméno DJ Hubiss poznala scéna již o dva roky dříve, Paul se tedy právem může řadit mezi pionýry české klubové hudby. DJské duo Mischa & Hubiss se ve zlaté éře techna těšilo značné popularitě i za hranicemi a jejich svižné sety ze čtyř gramofonů zvedaly ruce nadšených partypeople na řadě prestižních akcí.

Od roku 1998 se Paul Hubiss soustředil i na producentskou činnost a obklopil se zvláštním světem hardwarových i softwarových nástrojů pro tvorbu elektronické hudby, které se staly jeho živlem. Jeho současná výbava zahrnuje Ableton a Logic Studio na platformě MAC, NI Maschine, řadu kontrolerů a dalšího software. Do každé skladby vkládá velký kus svého srdce a to je důvodem, proč se vám jeho tvorba vryje do paměti a už ji nedostanete z hlavy. Najdete ji jak na řadě prestižních kompilací, tak i na jeho samostatných autorských počinech.Zároveň ale Paul Hubiss nezapomíná dál pořádat akce a samozřejmě ani mixovat aktuální sound, který ho baví nejvíce - směs tech-house a techna jako stvořenou pro taneční parket. Od roku 1996 vystoupil na bezpočtu parties nejen v Česku, za všechny jmenujme například Summer Of Love, Apokalypsa, Citadela, Booomerang. Za sebou má také účinkování v řadě rozhlasových show a také v pořadu Frisbee televizní stanice Óčko. Známým se stal i jeho seriál o Abletonu v časopise XMAG.

Pokud jste právě teď dostali chuť na čerstvý materiál z Paulovy dílny, navštivte některý z jeho profilů a zaposlouchejte se - takto zní tech-house či techno od srdce!

Link: http://www.idj.cz/paulhubiss/Mirkin
Mirkin se djingu věnuje již 17 let, čímž se na taneční scéně řadí spíše už k veteránům. V roce 1996 stál u zrodu dnes již legendárního jihomoravského klubu Red House (dříve také Red Bull club), který byl součásti klubu Eden v Mutěnicích. V tomto svatostánku techna byl dlouhá léta rezidentem.

Začátky jeho hraní jsou spjaty jak jinak než s gramofony, na kterých točil techno vinyly, nakupované jak v brněnských DJshopech, tak v nedaleké Vídni a později v Londýně. Zůstával dlouho věrný poctivé analogové DJské technice, ale v roce 2006 začal poznávat možnosti „digitalizace“ a osahávat si různé programy pro DJe a kontrolery. Jeho nástrojem se po čase stal software Traktor, který nabízí kreativitu a zachovává intuitivní přístup k mixingu. Mirkin začíná své sety „změkčovat“ a dodávat jim ještě více nápaditosti a barevnosti. Postupně prochází styly house, tech-house a progressive.Dnes od něj můžete slyšet dynamické techno s prvky minimalu, propracovanými mixy a rychlostí kolem 132 bpm.

Za dobu svého působení na scéně se podílel na mnoha tanečních akcích v regionu. V současné době je spoluorganizátorem festivalu DJs 4 Charity, který se těší stále větší oblibě.

Link: http://www.idj.cz/djmirkin/Další informace zde:
www.facebook.com/blokcafe
www.facebook.com/100techhouse
www.facebook.com/djiankita
http://djs4charity.cz/
http://www.blok12.cz/

Rezervace: +420 775 637 139

Více informací o festivale Djs 4 Charity zde: http://www.facebook.com/djs4charity/
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 15. 7. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. 53. stoprocentní Tech House tancovačka je za dveřmi!. Vychytané.cz. [Online] 15. 7. 2016. [Citace: 6. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10501. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/53.-stoprocentni-Tech-House-tancovacka-je-za-dvermi!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.101.251
Serverový čas: středa 6. prosince 2023 11:30