Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

PRIGL Festival 2016 - praktické info

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
PRIGL Open Air Festival 2016
sobota 16. července 2016 12:00
(konec +- neděle 17. července 2016 06:00)
Autocamp Obora, Brněnská přehrada
Brno (CZ)
ZÁKLADNÍ INFORMACE + DOPRAVA

Autem:
Areál Autokempu Obora, Brněnská přehrada
Rakovecká 149/72, 635 00 Brno,
GPS Lokace: 49.255920, 16.475908

MHD z centra na PRIGL Festival 2016:
- Tramvaj č.1 Jede z hlavního nádraží - směr Bystrc, výstupní zastávka ZOO, Bystrc.
- Od ZOO, Bystrc Autobus č.303 (směr Veverská Býtiška), výstupní zastávka Obora
- Autobusová linka č.303 bude posílena! Od 15:13 každých 30 min.
- Pozor! Poslední odjezd autobusové linky č.303 na Oboru ve 23:28!

MHD z centra na PRIGL Parník:
- Tramvaj č.1 Jede z hlavního nádraží - směr Bystrc, výstupní zastávka Přístaviště.
- Poté je nutno jít cca 500m pěsky směrem k přehradě na lodní zastávku Přístaviště

Parníkem na PRIGL Festival:
Novinkou letošního ročníku je PRIGL Parník formou kyvadlové dopravy, který vás dopraví přímo do areálu festivalu! Plavba započne na lodní zastávce Přístaviště, kde se dá dostat pomocí linek MHD nebo poblíž zaparkovat autem na velkém parkovišti. Plavba bude končit přímo v areálu festivalu, kde bude speciálně pro PRIGL Festival přistaven lodní můstek.

Na PRIGL Parník je NUTNÉ si rezervovat místo (klikněte na odkaz rezervačního systému:http://bit.ly/ParnikemNaPRIGL). Rezervovat místo si musí místo i držitelé VIP!
Každá ze 4 plaveb pojme maximálně 150 osob, proto nutnost rezervace! Držitelé VIP si také musí rezervovat místo a mají přednostní právo na plavbu. Držitelé VIP mají plavbu zdarma / ostatní 100,- Kč na pokladně u Parníku, kde bude možné také zakoupit vstupenky na místě (Standard, VIP, Golden VIP) a bude tam i akreditace.

Doprava zpět Autobusy MHD:
Od 04:30 budou před areálem autocampu Obora přistaveny autobusy MHD, které vás dopraví za poplatek 50,- Kč zpět do Bystrce, kde můžete přestoupit na další linky MHD.

Taxi:
I tento rok jsme pro Vás domluvili zvýhodněné ceny s taxislužbou TOP1TAXI.cz, která bude po celou dobu konání mít připraveno několik vozů. Takže pouze zavoláte na +420 844 110 110 nebo +420 734 574 110, řeknete, že jedete z PRIGL Festivalu a pojedete za výhodnější ceny.
- Brno, Hlavní nádraží - PRIGL Festival (Autokemp Obora) – 400,- Kč
- Brno, Hl. nádraží - PRIGL Parník (Bystrc Přístaviště) – 300,- Kč
- PRIGL Parník (Bystrc přístaviště) - PRIGL Festival – 250,- Kč
Na všech stanovištích vyhlížejte vlaječky, loga a hlavně vozy Suzuki SX4 jezdící pod zástavou PRIGL Festival.

Parkování:
Přímo v areálu Autokempu Obora budou 2 placené parkoviště. Po jejich naplnění je možné využít také parkoviště poblíž hradu Veveří - cca 1km od areálu nebo auto nechat u PRIGL Parníku na velkém parkovišti u Přístaviště. Parkoviště je v areálu Autokempu Obora, ale mimo areál festivalu tudíž po 18:00 nebude možné navštěvovat parkoviště s možností se vrátit na festival. Cena parkoviště je 100,- Kč/festivalVSTUPENKY A VSTUP DO AREÁLU
Vstupné na místě:
Standard - 699,- Kč
VIP - 999,- Kč
VIP GOLD - 2500,- Kč

TicketPro:
Před příchodem k pokladně si prosím nachystejte platnou vstupenku papírovou, po jejímž předložení Vám bude předána identifikační páska opravňující Vás ke vstupu do areálu.

SMS Ticket:
Před příchodem k pokladně si prosím v telefonu nachystejte platnou tištěnou vstupenku nebo SMS Ticket, který Vám byl zaslán ihned po koupi SMS vstupenky a bude Vám znovu zaslán v den konání akce (16.7.2016). Po kontrole vašeho SMS Ticket kódu Vám bude předána identifikační páska opravňující Vás ke vstupu do areálu. SMS Ticket kód je hlavním údajem pro vydání identifikační pásky, proto jej uchovejte a nechte si ho jen pro sebe. S jedním SMS Ticket kódem je možné získat pouze jednu identifikační pásku.
S identifikační páskou je možné opouštět areál pouze do 18:00h.DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Bezpečnost akce:
O bezpečnost a hladký průběh se budou starat desítky prověřených a proškolených osob společnosti No Limit Security. Tento personál jako „pořadatelská služba“ je tu pro vás. Zeptejte se proto jeho členů na vše, co chcete k akci vědět nebo jí nahlaste jakýkoliv problém, který budete mít.

Šatna & Úschovna & Nabíjecí pult:
Šatna s úschovnou se bude nacházet v prostorách festivalu (viz mapka) a bude po celou dobu konání pečlivě hlídána. I přesto doporučujeme do šatny neukládat cennosti, peněženky, telefony, atd. V šatně bude také možné si zapojit telefon do vlastní nabíječky. Identifikace bude probíhat tak, že budete schopni odemknout klávesnici Vaším kódem. Proto doporučujeme si telefon uzamknout kódem, který neznají vaši přátelé/nepřátelé :)

Bary
V areálu se budou nacházet několik barů, jeden koktejlový, kde budete moci ochutnat hned několik klasických párty-koktejlů, jeden vinný, který nabídne vinné střiky, Aperol-Spritz a další vinné produkty, Red-Bull bar, kde budou míchané drinky s Red-Bullem a klasické bary kde si dáte pivo, panáky, jednoduché mícháné drinky či nealko. Také zde najdete VIP v prostorách VIP tribuny, kde se můžete těšit na snížené ceny. Držitelé Golden VIP vstupenek budou mít konzumaci z kompletního sortimentu alka i nealka zdarma na Golden VIP Baru, který bude na Golden VIP Tribuně.

Občerstvení & Stánky
V areálu se bude nacházet také několik stánků s občerstvením, kde si budete moci objednat jídlo z relativně široké nabídky stánkařů. Stánkaři mají své místa na festivalu pronajaty, proto neručíme za jakékoliv nepříjemné události s nimi spojen, ale nebojte vybírali jsme obezřetně a věříme že jídlo bude vynikající.
Tento rok jsme pro Vás připravili vychytané PRIGL trička, brýle, snapbacky a baťůžky, takže si vemte nějakou tu korunu navíc, aby jste si z festivalu odnesli nějakou tu památku :)

Bankomat a platby kartou
Tento rok v areálu bohužel nebude Bankomat jako tomu bylo v roce minulém a na barech nebude možnost platit kartou!
Prosím vemte si tedy dostatečnou hotovost, nejbližší bankomat je totiž asi 20min. autem od areálu.

WC a Hygiena:
V areálu se budou nacházet desítky toalet TOI-TOI a také TOI-TOI Umývárna. Prosíme udržujte čistotu a pořádek, ať si můžeme všichni užít akci ku všeobecné spokojenosti. Děkujeme.

Na akci je zakázáno:
Do areálu je zakázáno vnášet: vlastní jídlo a pití, drogy (tvrdé i měkké), sklo, aerosolové rozprašovače, hole, plechovky, plastové / PET lahve a ostré předměty a jakýkoliv jiný předmět, který by mohl ohrožovat návštěvníky akce. V případě jakýchkoliv komplikací má náš bezpečnostní tým poslední slovo. Oblečení anebo jiné viditelné fyzické znaky na vzhledu, které vyjadřují explicitní politické, sociální hnutí a skupiny, jsou zakázány. Vstup zvířatům je zakázán.

Počasí
I přes celotýdenní nepřízeň počasí má sobota být neteplejší a nejslunnější den týdne a teploty mají dosahovat příjemných 24°C takže věříme, že PRIGL Festival proběhne hladce za ideálního festivalového počasí. Pokud by ale náhodou pršelo, v areálu je připraven dostatek krytých prostor, kde se bude možnost schovat a v záloze je také možnost postavení střechy před hlavní pódium, pod kterou se vleze až 2000 lidí.

ČASOVÝ LINEUP

Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 15. 7. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. PRIGL Festival 2016 - praktické info. Vychytané.cz. [Online] 15. 7. 2016. [Citace: 4. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10500. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/PRIGL-Festival-2016---prakticke-info
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.205.26.39
Serverový čas: pondělí 4. prosince 2023 21:33