Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Sex v restauraci? Děkuji, hmm dneska ne!

Někdy mi připadne, že čeští klučinové neumějí pořádně vábit roštěnky. Oblíbenou činností na díze, je sednout si k baru a s výrazem mimo realitu, hledí na objekty své touhy. Jenomže je fakt, že se nemá nic přehánět, takovým jejich protikladem jsou turisti odjinud, většinou oprsklý jako opice :o)
Přidat na Facebook
Holka potřebuje občas slyšet nějakou tu lichotku, poznámku jak jí to dneska sluší apod. A nejvíc, když má den blbec. Seděla jsem na zahrádce v oblíbené restauraci a občas přikývla na babinčino veselé žvatlání. Nálada nic moc, kolem jdoucí nic moc. Hm, nuda. Najednou jsem zaregistrovala obrovského, černovlasého a k tomu modrookého samečka s vybledlým kamarádíčkem…

K mému štěstí si sedl hned naproti mně. Nahodila jsem pózu, naladila všechny pozitivní vlny a usmívala se jako měsíček na hnůj. Já vím, že je neslušné poslouchat cizí rozhovory, jenomže to prostě jinak nešlo.. (Ale, no, Kelišová! – Dyť mě znáte…)

Podle řeči Ital, takový vzrušivý element. Rozverné mrkání zabralo, sem tam náznak přípitku plus úsměv. Objekt přitvrdil, naznačoval mi na dálku, že mám poslat nebohou babču spát a jít si sednou za ním. (Nevím, ale v půl čtvrtý odpoledne? To snad spí jenom křečci :o). Zavrtěla jsem hlavou, meze jsou vyznačený…

Zradila mě moje holčičí zvědavost jestli vypadám o.k. Vyrazila jsem se upravit na WC, ehm to jsem asi neměla dělat. Zpoza rohu mi zastoupil zpáteční cestu druhý cizinec.Taktně jsem si nechala potřást rukou a představila se. Ušklíbla jsem se, když se pokoušel vyslovit moje jméno, legračně ho komolil. Dlaň mi držel skoro minutu, přiznávám že nejsem angličtinář. Vybalila jsem na něj jako obvykle, něminu. Zavrtěl hlavou a dramaticky se odmlčel. Nervózně jsem začala ustupovat do zadu a nakonec jsem zdrhla. Díval se na mě úchyláckým pohledem, ne děkuji.

Babča si neodpustila poznámku, že jsem červená jako rajče. No když se snažíte jeleními skoky překonat schody. Tentokrát jsem vzala zpátečku, ale přesto mi moje zvědavost nedala.. Ital si přestal brát servítky a naznačoval na svou chloubu pod stolem a na ústa. (Domluva rukama, nohama). Bublinky mi vletěly až do nosu a na obranu jsem ukázala prostředníček. Nenápadně jsem začala troubit k ústupu. Pan slizoun nechtěl asi zůstat po zadu a natvrdo mi ukázal tři prstíky a pak na sebe, na mě a na společníka u stolku.

Procházela jsem okolo nich se vztyčenou hlavou. Ital spustil nějakou serenádu typu Amore mio a anglán zamumlal že se mám vrátit zpátky. Byli jsme atrakcí pro celý lokál. Příjemný poser...

Názorný příklad toho, že nic se nemá přehánět a raději se spokojit s tím co je…
joslin
(Petra Hrabalová)
pátek 22. 9. 2006 08:00
Hrabalová, Petra. 2006. Sex v restauraci? Děkuji, hmm dneska ne!. Vychytané.cz. [Online] 22. 9. 2006. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=105. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sex-v-restauraci?-Dekuji,-hmm-dneska-ne!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.94.72
Serverový čas: středa 6. července 2022 05:19