Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Staňte se spolutvůrci podzimní RECYKLUS TOUR Tomáše Kluse!

Tomáš Klus a jeho Cílová skupina po roční pauze, následující po vydání alba Anat život není, připravují nové koncertní turné RECYKLUS TOUR po třinácti českých a slovenských městech.
Přidat na Facebook
Oblíbený písničkář se vrací ve skvělé formě, tak jak si jej jeho příznivci pamatují a mají rádi. A nejen to! Všem zájemcům nabízí jedinečnou příležitost stát se spolutvůrci koncertu. „Je hlavně na vás, jaké písně na koncertech zahrajeme a zrecyklujeme do nového kabátu!“ vzkazuje Tomáš.Stačí na webu http://www.recyklus.cz/ nebo Tomášově facebooku vybrat z dlouhého seznamu (v podstatě jde o všechny písně Tomášovy dosavadní kariéry), dvanáct, které máte nejradši nebo je chcete slyšet živě v koncertní verzi. Následně je postupně, jednu po druhé, kliknutím myší vhodit do „recyklusační nádoby“. A pak už se jen nedočkavě těšit, zda se právě vaši favorité dostanou mezi songy s nejvyšším počtem hlasů a budou v novém aranžmá znovu důstojně uvedeny do života. Přesně v souladu s názvem a poselstvím turné RECYKLUS TOUR. Dvanáct písniček zvolených Tomášovými fanoušky se stane nejen základem playlistu podzimního RECYKLUS TOUR, ale také „staronové“ desky, která by měla vyjít před Vánoci. Hlasovat je možné minimálně do 17. července.

Dodala: Vladana Drvotová
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 14. 7. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Staňte se spolutvůrci podzimní RECYKLUS TOUR Tomáše Kluse!. Vychytané.cz. [Online] 14. 7. 2016. [Citace: 29. 11. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10498. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Stante-se-spolutvurci-podzimni-RECYKLUS-TOUR-Tomase-Kluse!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.48.243
Serverový čas: středa 29. listopadu 2023 09:15