Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Německé duo The Picturebooks v Praze zahraje před Le Butcherettes

Před mexickou rockovou kapelou Le Butcherettes, která 3.října vystoupí v pražském Lucerna Music Baru, zahraje přední německé blues-rockové duo The Picturebooks. Hrající tvrdý rock prosycený blues.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Le Butcherettes
pondělí 3. října 2016 20:00
(konec +- úterý 4. října 2016 03:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Německé duo si získalo renomé nejen svým debutem z roku 2014 ‘Imaginary Horse’ (RidingEasy Records), ale také svým uměním vyrábět, opravovat a upravovat motocykly a svými dovednostmi v jízdě na skateboardu. Kapela se objevila v Noisey/Vice, Team Rock, Daytrotter a o designu jejich motorek se psalo v nejznámějších časopisech věnovaným motocyklům - Easyriders (USA), Custombike (Německo), Dice Magazine (Velká Británie), Hot Bike (Japonsko) a dalších.

“The Picturebooks zní přesně tak, jako když se pálí motorový olej na rozpálené dálnici v kalifornské poušti,” vysvětluje manažer A&R labelu Another Century Mike Gitter. “ Jsou naprosto výjimeční, hudebně nezapomenutelní a naprosto nejvíc rockandrolloví. Museli jsme tyhle jezdce na zvukové dálnici prostě mít…”

The Picturebooks také uvádějí nový videoklip “The Rabbit And The Wolf” z alba ‘Imaginary Horse’, který režíroval Claus Grabke. Videoklip můžete zhlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=Tebob1BLgiM

Kapela vystupovala po boku takových jmem jako Eagles of Death Metal, Kadavar, The Answer a dalších, vystoupila na Riot Festu (Chicago, Denver; USA), Governor’s Ballu (New York, USA), a Szigetu (Maďarsko).

The Picturebooks momentálně skládají nové písničky na svůj debut u Another Century a v září vyjedou na turné s Le Butcherettes na jejich měsíční evropské turné “A Raw Youth”.

Vstupenky na koncert, který se uskuteční 3.října, jsou k zakoupení za 330,- Kč + poplatky v pokladně a na webu Lucerna Music Baru, dále pak na GoOut.cz, v Ticketpro, Eventim a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 400,- Kč.

Přímý link na předprodej je zde: https://www.musicbar.cz/program/le-butcherettes-mex/.

Více info na:
www.thepicturebooks.com
www.facebook.com/thepicturebooks
www.lebutcherettes.net
www.facebook.com/lebutcherettes
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 14. 7. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Německé duo The Picturebooks v Praze zahraje před Le Butcherettes. Vychytané.cz. [Online] 14. 7. 2016. [Citace: 22. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10496. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nemecke-duo-The-Picturebooks-v-Praze-zahraje-pred-Le-Butcherettes
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.254.173
Serverový čas: pátek 22. září 2023 07:16