Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vyhraj lístky na Luccu a jdi na ni zadara!

A ještě něco navíc od PePe Jeans.. Dámy a pánové jdeme do finále, svátek taneční hudby bude 26. dubna 2008 ve Vsetíně na Besedě! Připravte se na luxusní zážitek z elektronické taneční hudby! V rámci party TERMX vystoupí mezinárodně uznávaná sexy „dýdžejka“ Lucca a vy máte šanci být u toho ZADARA + něco navíc od PEPE Jeans..
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
TermX Creamfields WarmUp
sobota 26. dubna 2008 21:00
(konec +- neděle 27. dubna 2008 04:00)
L. A. Club
Vsetín (CZ)
Speciální taneční party TERMX bude pro tentokráte koncipována jako předvoj na letní festival Creamfields Central Europe, který předvede svoji českou mutaci na letišti v Břeclavi a svým potencionálem se už teď řadí mezi nejdůležitější taneční událost tohoto roku v česku.

Lucca je profláknutým profíkem a naši zemi velmi dobře reprezentuje po celém světě. Stačí se podívat na její stránky www.lucca.cz a uvidíte, že každý týden je rozletěná po celém světě... jednou je to Amerika, Japonsko, pak Británie, Polsko, Německo, Argentina, Asie..

Její osobitý styl hraní a jedinečné podání techna ji přivedl až na Djský trůn, který okupuje již pěknou řádku let. Vydala několik kompilací, své DVD a v prvé řadě taky několik desek ze své produkce, které s oblibou a ctí hrají takové mega star jako je třeba Carl Cox.

Co ještě dodat?! Snad je to, že Lucce bude sekundovat neméně skvělý DJ Tripmain, černoch až z daleké Zimbwave, dále se na vás teší i Marcus Cooper , DJ Lucash a domácí 911..

A teď slíbená soutěž! Hraje se o:
1x pánské triko PEPE JEANS ze shopu TWISTER, terý najdete ve Vsetíně v budově O2
2x5 lístky na TermX special s hlavní hvězdou Dj Luccou
4x cd mix Dj Marcus Cooper_Live from Tiesto party
1x podepsané CD Luccy


Na téhle, troufám si říct nejlepší a hvězdné party roku na Vsetínsku, se můžete těšit na sexy tanečnici Luciu, brilatní zvuk a světelnou show, videoprojekci a mnoho mnoho porcí kvalitní taneční muziky.

Návštěvníci této párty se mohou těšit na nezvyklé dekorace od agentury Mersey, která prostřednictvím festivalu Creamfields Central Europe podporuje projekt Daruj Krev.

Náplní projektu Daruj krev 2008 je upoutat pozornost zejména mladých lidí k dárcovství krve, poskytnout jim informace o dárcovství, motivovat je k dárcovství a zpopularizovat dárcovství mezi všemi bez rozdílu věku. Cílem projektu je oslovit mladé lidi od 15 až 25 let v prostředí, kde tráví část svého volného času a seznámit je s důležitostí darování krve.

POZOR ! Na party TermX budou k prodeji vstupenky na festival Creamfields Central Europe za zvýhodněnou cenu 850 kč za 2ks vstupenek ! Pozor ! omezené množství - 30 ks.
majkl
(Michal Gaja)
pondělí 21. 4. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. Vyhraj lístky na Luccu a jdi na ni zadara! . Vychytané.cz. [Online] 21. 4. 2008. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1049. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vyhraj-listky-na-Luccu-a-jdi-na-ni-zadara!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.59.31
Serverový čas: neděle 24. září 2023 08:01