Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Brooklynské elektronické duo Beacon vystoupí v září poprvé v Praze

Brooklynské duo Beacon, které ve své tvorbě mixuje elektroniku s moderním R&B a soulem, se představí poprvé v České republice.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Beacon / US
středa 28. září 2016 20:00
(konec +- čtvrtek 29. září 2016 03:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
. Ve středu 28. září vystoupí v pražském Lucerna Music Baru v rámci turné k nové desce Escapements, jež vyšla letos v únoru na respektovaném labelu Ghostly International.

Beacon tvoří Thomas Mullarney III a Jacob Gossett, kteří se potkali na Brooklyn’s Pratt Institute, kde studovali malbu a sochařství. Jejich produkce je typická kombinací jemných R&B melodií a temně laděné elektroniky. První release EP No Body (2011) obsahuje čtyři skladby ovlivněné elektronikou, R&B a hiphopem. Mullarneyho hlas je zde posazen na beaty, které společně s texty citlivě pomáhají definovat atmosféru písniček. Tento přístup se prohloubil a rozšířil na debutovém albu The Ways We Separate (2013), jímž Beacon uchvátili posluchače současné elektroniky a razantně vstoupili na scénu elektronické hudby. Separate je skvělou ilustrací dvojí tváře Beacon – pulsující elektroniky a Mullarneyho jemného šeptajícího vokálu.

Zatímco The Ways We Separate řeší vztahy mezi lidmi, tématem aktuální desky Escapements, která vyšla v únoru 2016 na labelu Ghostly International, je čas. Skladby z nového alba jako Backbone, Cure nebo titulní Escapements demonstrují novou hloubku a komplexnost dua. „Doufám, že tahle nahrávka doloží náš široký hudební záběr a ukáže, že opravdu nemáme jen jeden přístup ke skládání hudby“, říká Mullarney o albu Escapements a Gossett jej doplňuje: „Zkusili jsme důvěřovat sami sobě a nedali jsme si žádné hranice, jak by deska měla vypadat. V tomto smyslu je to přesně ta nahrávka, kterou jsme chtěli udělat.“

Přijďte si naživo poslechnout, jaká hudba právě hýbe newyorskou scénou. Vstupenky v předprodeji jsou za 360 Kč + poplatky. Předprodej běží na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim.

Oficialní Facebook událost: https://www.facebook.com/events/1700226213570846
Ticket link: https://www.musicbar.cz/program/beacon-us/

VIDEA:
https://www.youtube.com/watch?v=6b6r64vY9bU
https://www.youtube.com/watch?v=DSEIEdRo02Q
https://www.youtube.com/watch?v=TahTcD_3AFs

Fred
(Fred Durst)
čtvrtek 1. 1. 1970 01:00
Durst, Fred. 1970. Brooklynské elektronické duo Beacon vystoupí v září poprvé v Praze. Vychytané.cz. [Online] 1. 1. 1970. [Citace: 4. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10474. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Brooklynske-elektronicke-duo-Beacon-vystoupi-v-zari-poprve-v-Praze
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.205.26.39
Serverový čas: pondělí 4. prosince 2023 20:27