Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Neřízená střela Oliver Koletzki se vrací do ROXY

Dj, producent, nadšený hudebník a majitel labelu Stil Vor Talent, Oliver Koletzki, se vrací po čtyřech letech do Prahy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
OLIVER KOLETZKI (Stil Vor Talent/GER)
středa 16. listopadu 2016 22:00
(konec +- čtvrtek 17. listopadu 2016 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
Už teď je jasné díky jeho poslední desce “I am OK”, že i letošní show bude plná pozitivní atmosféry. Skvělou kombinaci electropopu, hip hopu a tech-housu s sebou tento německý multitalent přiveze 16. listopadu (den před státním svátkem) do ROXY.

Oliver Koletzki je stálice na hudební scéně, která je synonymem pro kvalitní, propracovaný sound a hlavně pokoru a pracovitost. Stejně jako většina kluků, i on se zajímal o první PC a videohry, což ho přivedlo i k programování hudby skrz nové technologie. Ve dvanácti se Oliver začal učit na piano a kytaru, pustil se do prvních hip hopových beatů a krátce na to se zamiloval do elektroniky a synťáků. Pak už chyběl jen krůček k jeho prvním parties jako Dj v rodném městě Braunschweig. Posedlost hudbou ale pokračovala a tak se rozhodl přestěhovat do Berlína, studovat hudbu a proniknout do nočního života.

Oliverovu pohádkovou kariéru odstartovalo vydání undergroundového hitu "Der Mückenschwarm", který neunikl ani ikoně jako je Sven Väth. Ten se rozhodl vydat ho pod svým labelem Cocoon Recordings, díky čemu se z dnes už techno klasiky stala nejprodávanější nahrávka roku 2005 a z Olivera nováček roku podle Groove Magazine. Hned na to si splnil sen o založení labelu Stil Von Talent (Neber se moc vážně), který pomáhá novým jménům elektronické scény (HVOB, Teenage Mutants).

Dnes už známe Olivera jako vlivného producenta, frontmana kapely, Dje a člověka, který umí pracovat napříč žánry. Právě proto je znát vliv hip hopu soulu i v jeho současných věcech stejně tak jako electropopová estetika. Tohle vše vložil do své poslední desky z roku 2014 “ I am OK”. Jestli jsi taky OK a rád bys nekončící dávku pozitivní house music, 16. listopadu je datum, které tě bude bavit! Všechny utancované nadšence čeká neřízená střela se jménem Oliver Koletzki.

-EN-
Dj, producer, enthusiastic musician and owner of Stil Vor Talent label, Oliver Koletzki, is coming back to Prague after 4 years. It is obvious right now that his show will be full of positive athosphere thanks to his lates album” I am OK”. This german multitalented artist is bringing great combination of electropop, hi hop and tech-house on 16th November.
It sounds like a fairy tale. In 2005 29-year old OLIVER KOLETZKI presses 500 copies of his underground hit "Der Mückenschwarm". One of those white labels lands in Sven Väth's record bag and whenever he plays the track, the people go wild. "Der Mückenschwarm", already considered as a techno classic - becomes the best sold techno record of 2005, the best ever selling record on Cocoon and OLIVER KOLETZKI gets voted best newcomer of the year in prestigious Groove magazine.


OLIVER KOLETZKI (Stil Vor Talent/GER)
Roxy, 16.11.
open 22:00

FB event: https://www.facebook.com/events/1201925023180647/

Lístky v předprodeji za 280 czk + popl.
V café NoD za zvýhodněnou cenu 290 czk

Goout: https://goout.cz/cs/listky/oliver-koletzki/nyn/
Ticketpro: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/1900387-oliver-koletzki.html

Video:
Oliver Koletzki feat. HVOB - Bones: https://www.youtube.com/watch?v=zO3J12uQIXI
Oliver Koletzki - Live @ Sonne Mond Sterne: https://www.youtube.com/watch?v=_io7TVNsV10

Fred
(Fred Durst)
čtvrtek 7. 7. 2016 12:00
Durst, Fred. 2016. Neřízená střela Oliver Koletzki se vrací do ROXY. Vychytané.cz. [Online] 7. 7. 2016. [Citace: 28. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10473. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nerizena-strela-Oliver-Koletzki-se-vraci-do-ROXY
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.239.148.127
Serverový čas: čtvrtek 28. září 2023 01:57