Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Praha se opět dočká koncertu White Lies

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
White Lies
pátek 4. listopadu 2016 18:00
(konec +- sobota 5. listopadu 2016 01:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Po třech albech, která se všechna dostala do Top 5, White Lies oznamují vydání svého čtvrtého alba ‘Friends’, poprvé u firmy BMG, ‘Friends’ následuje jejich #1 debutové album ‘To Lose My Life...’ (2009) a další dvě ‘Ritual’ (#3, 2011) a ‘Big TV’ (#4, 2013).

Současně vypustili do světa první singl s názvem "Take It Out On Me" a zveřejnili zastávky svého podzimního turné, při němž 4.listopadu vystoupí v pražském Lucerna Music Baru. Jako support se představí The Ramona Flowers z Bristolu. Vstupenky jsou k zakoupení od 29.6. na pokladně a webu Lucerna Music Baru za 690,- Kč, na www.goout.cz a v sítích Eventim, Ticketpro a Ticketportal + poplatky. Na místě v den koncertu za 800,- Kč.

Na albu ‘Friends’ White Lies svůj tradiční syntezátorový zvuk neopustili, ale rozhodli se prozkoumávat nové,možnosti. Jako by to byl nový začátek. Po několika reorganizacích byla kapela najednou bez gramofirmy. Rozhodli se sami natočit desku bez jakéhokoliv dohledu, bez termínů a bez producenta. Tak vzniklo album ‘Friends’.

White Lies se do toho pustili s nesmírnou vervou. Když v ‘Hold Back Your Love’ a ‘Is My Love Enough’ zajiskřilo disko, přivítali ho. Když se krásná balada ‘Don’t Fall’ stala velkou příležitostí pro hlas Harryho McVeigha, řekli si proč ne? a když se triumfální písnička ‘Summer Didn’t Change A Thing’ ¨rozezněla jako stadiónový rock, poddali se mu.

Tématem desky se staly lidské vztahy a jejich proměny v čase.

‘Friends’ bylo nahráno ve studiu Bryana Ferryho v londýnské Olympii a produkovala si ho sama kapela. White Lies vypomohl team tvořený zvukovým inženýrem oceněným cenou Grammy Jamesem Brownem (Foo Fighters, Arctic Monkeys), Davidem Wrenchem (Caribou, FKA twigs) a spolupracovníkem kapely Edem Bullerem, který přispěl další produkcí.

Desetiskladbové album vyjde na CD, vinylu, picture disku, jako digitální download I jako speciální box s kazetou a čtyřmi skladbami navíc.

White Lies si na podporu nového alba naplánovali velké evropské turné, které má již nyní 38 zastávek. Do Prahy dorazí White Lies 4.listopadu, aby nejen nové skladby zahráli publiku v Lucerna Music Baru. Jako support vystoupí The Ramona Flowers.

Přímý link na vstupenky: http://www.musicbar.cz/program/white-lies-uk-support-the-ramona-flowers-uk/

Více info:
www.whitelies.com
www.facebook.com/whitelies
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 30. 6. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Praha se opět dočká koncertu White Lies. Vychytané.cz. [Online] 30. 6. 2016. [Citace: 3. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10470. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Praha-se-opet-docka-koncertu-White-Lies
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.115.114
Serverový čas: úterý 3. října 2023 17:13