Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Daylight roztančí Cyrila a Metoděje

Daylight je přesným opakem tradičních "dance" parties, kde hlavní hvězda vystupuje po půlnoci a do té doby náladu udržují jen předskokani.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Daylight
úterý 5. července 2016 13:00
(konec +- úterý 5. července 2016 20:00)
Vila Štvanice
Praha (CZ)
Na Daylight party ve Vile Štvanice 5. července tohle nezažijete! Již od brzkého odpoledne vás bude provázet příjemná hudba. Headliner zahraje ještě před soumrakem, abychom stihli denní světlo, při kterém house music skvěle vynikne.

Tento rok se můžete těšit na Dje UONE – rodilého Australana, který putuje napříč Evropou v rámci svého turné. Ve Vile Štvanice se na něj můžete těšit už od 20.00 hodin! Doplní ho zkušení matadoři jako je pražský Dj Schwa, nebo kluci z Breakbeat.cz v rovném setu Kaplick a Saku, následují DJs Greenr, Kosmen, Saboteur a liberecký Hajnator ze třech gramců. Připraven je kvalitní zvuk Funktion one od ViceAudio i speciální dekorace!

Bio:
DJ UONE (Melbourne)
U
ONE
MAN
CIRCUS

Jeho domovem je australské Melbourne, jeho scénou celý svět. DJ UONE je věhlasný svou energií, kterou rozprostírá po tanečních parketech od Austrálie po Berlín. Jeho doménou jsou všechny disciplíny „four to the floor“ elektronické hudby. Ta mu slouží jako plátno. Barvami mu pak jsou zvuky divokých exotických kmenů, vlivy urban swingu, 60kové psychedelie a mnoho dalšího. Vše tohle pak následně míchá na paletě s jedinečným smyslem pro humor. Během posledních deseti let se z DJ vystoupení UONE vyvinul šamanský rituál, který pozvednul živé hraní do netušených výšin.

V průběhu času se tak z UONEho stal specialista na vystupování na velkých outdorových festivalech po celém světě včetně evemtů jako Fusion Festival, Burning Man, Secret Garden Party, Boom Festival, Symbiosis, Eclipse & Universal Parellelo. Už v počátcích své kariéry na velkých australských venkovních mejdanech v sobě UONE totiž objevuje silné propojení s festivalovým publikem, které ho stále posouvá dál. Čeští posluchači si ho můžou pamatovat z jeho vystoupení v Chapeau Rouge nebo na festivalu Soundfeer.

Krom toho se věnuje především vývoji specifického UONE soundu, a to jak v DJ stech, tak ve své vlastní hudební produkci. Ta se zaměřuje na house a techno, často ve spolupráci s domácími i přespolními producenty a labely. Mezi jeho souputníky patří Katermukke, Still Vor Talent, Heinz Music nebo SproutMusic.

Ani ve svém volném čase se UONE nevzdaluje od festivalů a tanečních parketů. Pod hlavičkou své agentury Vision Hound se věnuje hudební dramaturgii, stage designu a předáváním zkušeností ostatním hudebníkům a promotérům.

Dodal: Adam Maršál

Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 29. 6. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Daylight roztančí Cyrila a Metoděje. Vychytané.cz. [Online] 29. 6. 2016. [Citace: 21. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10465. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Daylight-roztanci-Cyrila-a-Metodeje
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;)  
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 100.26.179.41
Serverový čas: úterý 21. května 2024 22:51