Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Pohoda za 2 týdny

Roisín Murphy, PJ Harvey, Sigur Rós, The Prodigy a další!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Pohoda 2016
čtvrtek 7. července 2016 21:00
(konec +- pátek 8. července 2016 04:00)
Letisko Trenčín
Trenčín (SK)
Velké hvězdy i zajímavé objevy mnoha žánrů, jedním slovem nesilnější program v historii chystá pro své příznivce 20. ročník největšího slovenského festivalu Pohoda, který proběhne na letišti v Trenčíně od 7. do 9. července 2016. Letošní ročník se těší nebývalému zájmu návštěvníků a v danou chvíli zbývá  v prodeji 2000 vstupenek.

Jména hvězd jako jsou The Prodigy, Roisín Murphy, PJ Harvey, James Blake ale také DJ Shadow, Parov Stelar, Gogol Bordello, Nina Kraviz nebo The Vaccines doplní skvěle řada talentů z česko-slovenského hudebního prostoru i zahraničí, nebo legendární Nederland Dance Theater 2, mladí tanečníci světové extratřídy. Letošní Pohoda se pyšní také tím, že má nejvíc služeb na metr čtvereční ve své historii. Nejpádnějším důvodem, proč na Pohodu vyjet, ale zůstává prostý fakt, že jde o jeden z největších a také dramaturgicky nejzajímavějších evropských festivalů. Ostatně jistě ne náhodou zařadil Pohodu prestižní americký časopis Business Insider mezi sedm nejlepších světových festivalů, vedle Lollapaloozy, Sonaru, Roskilde nebo Montreux Jazz Festivalu. Program po jednotlivých dnech je od včerejšího dne k dispozici na www.pohodafestival.sk/sk/lineup.Cena vstupenek je 99 €. Letošní průlomová novinka, společná vstupenka na Rock for People a Pohodu je za 3800 Kč / 140 €. Další jména interpretů i jiné potřebné informace jsou zveřejněny na www.pohodafestival.sk.

Letošní line-up láká na celou řadu dalších zahraničních jmen jako jsou Flying Lotus, The Vaccines, Savages, Odesza, Ernest Ranglin & Friends, Spor, Poliça, Easy Star All Stars, Monsieur Periné, Saul Williams, Dub Pistols, Thundercat, Public Service Broadcasting, Lola Marsh, Astronautalis, Vaults, Hollie Cook, Digital 21 + Stefan Olsdal, Ester Rada, Chicks on Speed, Anna Meredith, Eagulls, Bjarki, My Baby, Mbongwana Star, Alex Vargas, Bazookas, H09909, Honeyblood, Moonlandingz, Xenia Rubinos, Max Jury, Ash Koosha, Have You Ever Seen The Jane Fonda Aerobic VHS?, Sonido Gallo Negro, K-X-P, Hańba, Oratnitza, Kiran Leonard nebo It's everyone else.

Z české a slovenské scény zaujmou jistě Jana Kirschner, David Koller, Milan Lasica & Bratislava Hot Serenaders, The Tap Tap, Billy Barman, RozpoR, Saténové ruky, Núkú, Rafo & Pure, Max Bazowski, Bulp, Landless nebo The Ills. V rámci Red Bull Music Academy vystoupí na Pohodě zajímaví interpreti, například Josey Rebelle, basový virtuóz Thundercat, producent Koreless ze známého labelu Young Turks, R&B hvězda původem z Iránu Sevdaliza, naše Never Sol či mysteriózní projekt Katarzie a Martina Valihory. Zde budou čekat návštěvníky také četné workshopy, věnující se DJingu, produkci a novým technologiím.

V areálu festivalu bude bohatě postaráno o takřka všechny potřeby těla i ducha. Nový “pivní” partner Urpiner představí také portfolio piv z produkce malých řemeslných pivovarů. Široká bude gastronomická nabídka, od typicky slovenské grilovačky s cigánskou, grilovanými kuřaty a pološtiepkom z Liptova, přes rybí speciality, mezinárodní a orientální kuchyni až po speciální stánky pro vegany. Návštěvníci najdou v areálu četné kavárny a čajovny, postaráno bude i o osvěžení a odpočinek v relaxační zóně s vodním rozprašovačem. Bude možnost vyzkoušet si různé atypické pohybové aktivity i projet se na kolečkových bruslích. Samozřejmostí jsou četné stánky neziskových organizací a několik míst s programem besed a diskuzí na různá témata.Vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketportal nebo na webu festivalu www.pohodafestival.sk. V prodeji jsou rovněž lístky na parkování pro osobní auta či karavany. Více informací na www.pohodafestival.sk či www.facebook.com/pohoda.festival.

Dodala: Silvie Marková
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 29. 6. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Festival Pohoda za 2 týdny. Vychytané.cz. [Online] 29. 6. 2016. [Citace: 29. 11. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10464. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Pohoda-za-2-tydny
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.48.243
Serverový čas: středa 29. listopadu 2023 10:00