Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Dnes večer na ČT2 Anna K. - Live (Záznam koncertu Semilasso 2007)

Chcete se odreagovat při poslechu kvalitní muziky? Otevřete si láhev dobrého vína a zapněte ve 21:20 na ČT2, dnes večer (18.04.2008), Annu K. - Live. (Záznam koncertu z brněnského klubu Semilasso z dubna 2007) ..
Přidat na Facebook
Anna K., celým jménem Lucianna Krejcarová, se narodila 4. ledna 1966. V ranném věku se dostala do divadla Semafor, kde si ji Jiří Suchý vybral do role Pacholete ve hře Kytice. Postupně si v Semaforu zahrála další menší roličky a následně se dala na studium konzervatoře v Praze, kterou úspěšně dokončila.

Sólovou kariéru nastartovala začátkem devadesátých let, kdy ji vyšla první deska - Já nezapomínám. Kritika ji bohužel nepřijala příliš hřejivě, ale u fanoušků zabodovala! Svým osobitým hlasem a texty písniček si okamžitě získala svoje publikum.

Když hodně zavzpomínáme, tak Anna K. také nazpívala vokály pro skupinu Wanastovi Vjecy. Z této spolupráce pak nakonec vznikla její druhá deska Amulet, na které se autorsky podílel baskytarista skupiny Wanastovi Vjecy P.B.CH. Jen tak mimochodem na Amuletu spolupracovili i další vynikající hudebníci, jakými například jsou David Koller, Bradley Straton ze skupiny Cirkus Praha a další..

Třetí desku, kterou zpěvačka vydala se nazývá Nebe. Anna K. si zároveň splnila svoje přání a natočila ji se svou vlastní kapelou, což byl vždy její velký sen. Do čela hitparád se vyhoupl její hit Nebe, který zaznamenal obrovský úspěch. Získala tři nominace na Anděla a odnesla si vítězství v kategoriích za nejlepší zpěvačku a za nejlepší píseň. Poté vydala ještě alba Stačí, když se díváš, Musím tě svést, Noc na zemi, Večernice a BEST OF 93-07. Díky své tvořivosti se stala velice oblíbenou hudební umělkyní.

Anna K. před nedávnem dokončila svůj nový videoklip k písni Snad z alba Večernice, který byl natočen v rámci koncertního turné Anny K. v loňském roce. Píseň Snad je rozhodně nejkřehčí písní z celého alba. Je to také vůbec první „živý“ videoklip, který natočila.

Zde je odkaz na videoklip SNAD: http://www.youtube.com/watch?v=rw2ugC6hA2Y
joslin
(Petra Hrabalová)
pátek 18. 4. 2008 13:30
Hrabalová, Petra. 2008. Dnes večer na ČT2 Anna K. - Live (Záznam koncertu Semilasso 2007). Vychytané.cz. [Online] 18. 4. 2008. [Citace: 15. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1046. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dnes-vecer-na-CT2-Anna-K.----Live-(Zaznam-koncertu-Semilasso-2007)
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 35.172.230.21
Serverový čas: pondělí 15. července 2024 01:33