Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Tři dny snění v Kavárně, co hledá jméno

Léna Brauner bude mít výstavu
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Vernisáž Lény a Jasmíny Brauner
pondělí 27. června 2016 16:00
(konec +- pondělí 27. června 2016 23:00)
Kavárna, co hledá jméno
Praha (CZ)
Přesně tři dny potrvá výstava nové kolekce obrazů malířky a kreslířky Lény Brauner. V pondělí 27. června ji v 19:00 zahájí v Kavárně, co hledá jméno vernisáží, kterou hudebně doprovodí NobodyListen. K živé malbě umělkyně pak zahrají Prokop Jelínek a Anežka Bzirská. Souběžně s Lénou bude v prostorech kavárny vystavovat své dílo její tříletá dcera Jasmina Brauner. Dernisáž obou výstav proběhne 30. června, během které si budou moci obrazy jejich noví majitelé vyzvednout.

Citace Léna: „Ráda bych Vám aspoň prozradila kolik uvidíte na vernisáži obrazů, ale ještě to sama nevím. Představím Vám novou kolekci děl na kterých jsem začala pracovat začátkem jara roku 2016. Bude to asi jediná šance vidět je „na živo“ jelikož už na vernisáži bude mít většina obrazů majitele. Kromě živé malby mě a mojí dcery s živým hudebním doprovodem, vám s Nobody listen představíme první vlaštovky z připravovaného EP a budete se moci zapsat do knihy čekatelů na tetování. Mimo jiné připravuji speciální merch na tuto akci a pokud máte doma plakát, vemte ho sebou ráda vám ho podepíšu. Vílí outfit a věnce z květin ve vlasech vítány, jelikož tento soubor obrazů bude mimo jiné o křehkosti a kráse vnitřních světů dívek a žen. “

Léna Brauner je nezaměnitelná malířka, kreslířka a ilustrátorka vlastním vzezřením i stylem svého díla. V jejích snových krajinách bydlí svérázné bytosti, portréty a figury halí do zvláštních nálad. Za něžným, dětsky naivním rukopisem se skrývá Lénin bohatý vnitřní svět i témata vážnější, než by se mohlo na první pohled zdát. V barevných i černobílých kompozicích často kombinuje různé malířské techniky, včetně materiálů jako jsou pryskyřice, pigment ze sušených květin a bylin, mouka, sůl, cukr, rozemleté kořeny a prášky z kamenů. Ráda kreativně zasahuje do veřejného prostoru a její díla tak zdobí interiéry institucí i nevyužité urbanistické plochy. Nově se věnuje také tetování a zpěvu.

Vernisáž Lény a Jasmíny Brauner
27. června – Kavárna, co hledá jméno, Stroupežnického 10, Praha 5
Start 16:00 (Jasmína) a 19:00 (Léna)
http://www.facebook.com/events/1717931238454855/

Dodala: Daniela Suchánková
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 20. 6. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Tři dny snění v Kavárně, co hledá jméno. Vychytané.cz. [Online] 20. 6. 2016. [Citace: 16. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10439. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tri-dny-sneni-v-Kavarne,-co-hleda-jmeno
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.124s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.238.121.7
Serverový čas: úterý 16. července 2024 06:02