Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Příznivci Divokýho Billa se dočkali.

Živé DVD/CD Divokej Bill - DOMA je na světě.
Přidat na Facebook
Kapela toto live DVD/CD avizovala již na květen tohoto roku, ale díky technickým problémům se nakonec vydání posunulo až na polovinu června. Je to tak dárek nejen fanouškům, ale i kapele, která letos slaví osmnáctiny.

Bylo to přesně 6. června 1998, kdy kapela odehrála svůj první koncert a dnes právem patří mezi stálice tuzemské populární hudby. „Těch osmnáct let uteklo docela rychle, přitom nám to připadá, jako by to bylo včera,“ říká frontman kapely Vašek Bláha, který se s kapelou do rodných Úval pravidelně vrací odehrát velký open air koncert pro domácí publikum. Nejinak tomu bylo i 15. srpna loňského roku. Před několikatisícovým publikem zazněly kromě největších hitů skupiny i nové písně z připravovaného studiového alba, jenž vyjde na jaře příštího roku u Supraphonu. Koncert zaznamenaný Českou televizí vychází 17. června na DVD/CD nazvaném Divokej Bill – Doma.

„Jsme rádi, že jsme se domluvili s Českou televizí a koncert zaznamenali. On se totiž mimořádně povedl a tak je skvělé, že ho máme zachován v naší diskografii,“ pokračuje Bláha. „Sice jsme jeho vydání avizovali již před měsícem, ale chtělo to ještě lehké úpravy a tak se to trochu protáhlo. Ale myslím, že to zdržení stálo za to. Zároveň je to i takové malé představení našeho připravovaného alba, které jsme roztočili a intenzivně na něm budeme pracovat na podzim tohoto roku. Píseň Tsunami je jedna z těch, které se na albu již definitivně objeví a tak jsme jí jako předzvěst natočili a sestříhali k ní živé video právě z koncertu z Úval. Je to tak vlastně první singl z alba a doufáme, že se našim fanouškům bude líbit,“ dodává ještě Bláha.DVD/CD Divokej Bill – Doma vychází v Edici České televize

K dostání na e-shopu České televize, v e-shopu na www.divokejbill.cz a u dobrých kamenných prodejců.

Dodal: Pavel Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 21. 6. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Příznivci Divokýho Billa se dočkali.. Vychytané.cz. [Online] 21. 6. 2016. [Citace: 30. 11. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10428. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Priznivci-Divokyho-Billa-se-dockali.
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.101.251
Serverový čas: čtvrtek 30. listopadu 2023 19:06